Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan lány aki összejönne...

Van olyan lány aki összejönne egy magányos fiúval?

Figyelt kérdés

Valamiért nekem nem jöttek igazi barátok, de annyira már nem is zavar, elfogadtam. De sajnos a lányoknál sincs sikerem ami viszont zavar. Most hétvégén is egyedül voltam kb semmit nem csináltam, bicikliztem meg gépeztem, zenét hallgattam. Szóval elég sivár életem van.

Minden lányt zavar ha ilyen egy fiú?

Amúgy nem vagyok bolond a magánytól mert elfogadtam és nem elégedetlenkedek.


2020. nov. 1. 22:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
Figyuzz! A lanyok nem magról nonek … nem kell megvarni a tavaszt, hogy kihajtsanak. Ugy lesz csajod, ha csajozol … bringazas, gepezes es zenehallgatas nem eppen a legcsajozosabb elfoglaltsagok. Talan valami massal kellene probalkozni ha ez nem jott idaig be :)
2020. nov. 1. 23:01
 2/13 anonim válasza:
Ja első. Főleg így koronavirus idején.
2020. nov. 1. 23:17
 3/13 anonim válasza:

2-es

Most lehet csak csajozni igazan, most nem oszlanak szet a lanyok a szorakozohelyek kozott, most nem maradsz le egy bulirol sem.

A lanyok nem tudnak bulizni, ok is vagynak egy kis szórakozásra … tokeletes taptalaj a csajozashoz.

Idealis a csillagok allasa :)

2020. nov. 1. 23:24
 4/13 anonim válasza:

#2:

Aki csak a koronahisztivel tud érvelni, az meg is érdemli a sorsát.

2020. nov. 2. 00:41
 5/13 Úgysetudodkivagyok válasza:
Nem vagyok lány,de szerintem összejönnének egy magányos fiúval, legalábbis feltételezem,hogy nem egy kapcsolatban lévővel akarnak összejönni :D
2020. nov. 2. 07:10
 6/13 anonim válasza:
#4 világjány van gyökérkém
2020. nov. 2. 09:24
 7/13 anonim válasza:
járvány
2020. nov. 2. 09:24
 8/13 anonim válasza:
ha hisztis, akkor nem
2020. nov. 2. 14:13
 9/13 anonim válasza:

Én igen!

F

2020. nov. 2. 17:38
 10/13 anonim válasza:
így kihangsúlyozva biztos nem...ha nem sarkosítod ezt ki, akkor meg simán van rá esély...
2020. nov. 2. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!