Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Korban és külsőleg milyen nők...

Korban és külsőleg milyen nők számára vonzóak a 40-es macis pasik?

Figyelt kérdés
A korotok mellé egy testalkatot és a magasságotokat is írjátok kérlek

2020. nov. 3. 14:52
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
nem vagyok pszichológus, csak rendelkezem némi társadalom és emberismerettel.
2020. nov. 3. 18:25
 12/21 anonim válasza:

Tényleg nem akarok kötekedni meg semmi, de az miért fontos hogy milyen testalkatú nőknek jönnek be a "macis pasik"? :D

Egyébként hidd el, vegyes, nem lehet kategorizálni. Biztos vannak idősebbek, fiatalabbak, vékonyabbak, teltebbek is, akiknek ez a típus jön be.

2020. nov. 3. 19:04
 13/21 anonim válasza:
Nekem bejön ha valaki nagy! De nem mindegy milyen a személyisége!
2020. nov. 3. 19:37
 14/21 anonim válasza:

Jesszus miket írtok!!


A 40 esek többsége túl van pár dolgon. Nem a kílsőt nézik hanem az embert, persze van jópár kivétel. Szerintem.

2020. nov. 3. 19:41
 15/21 anonim válasza:
14! Serintem a válaszolók többsége tisztában van ezzel, vagy nem tudom, de én pl azért írtam azt amit, mert kifejezetten a kérdésre válaszoltam, nem pedig arra hogy vajon mi a fő szempont társkeresésnél. De egyébként igazad van:)
2020. nov. 3. 19:46
 16/21 anonim válasza:
*Szerintem
2020. nov. 3. 19:46
 17/21 anonim válasza:

nem beszólni akarok, de a maci egy kedves kis eufémizmus, ami nagyon jól jön a dolgok elmaszatolására. nagyon erőteljesen megítélés kérdése, hogy valaki a másik túlsúlyát cuki macinak, vagy undorító disznónak értékeli. persze a mérték sem mindegy ilyenkor, ahogy a járulékos tényezők, mint pl. hogy ápolatlansággal, igénytelenséggel is párosul-e, vagy azért nem hanyagolja el teljesen magát valaki, csak van rajta egy kis felesleg.


általában pont az egyéb dolgokból adódó szimpátia, vonzalom vagy ellenszenv adja meg azt, hogyan is értelmezed a dolgot és annak mértékét. persze az ember saját szubjektív szűrője is sokat befolyásolja, hogy mit hogyan értékel. pl. aki aktívan sportol, diétázik, időt és energiát fordít rá, hogy jobb legyen a külseje, mert neki ez fontos, az hajlamosabb lehet kevésbé megértően állni hozzá, hogy a másik (esetleg csak szerinte) nem tesz érte annyit, vagy csak kevésbé látszik rajta.

2020. nov. 3. 20:50
 18/21 anonim válasza:
A korunkbeliek elég nagy többsége már nagyon sok mindent elfogad, jobban számít a listán, hogy legyél intelligens, udvarias, na meg pláne legyél önálló, és persze családcentrikus, mert sokaknak már vannak gyerekei, aztán jön a vallásos vagy pont ne, vagy más közös hobbi... stb. kinek mi, de az hogy milyen az alkatod, van-e hajad és milyen magas vagy, már elég hátul van. Keresgélj a 40-es nők között bátran és te se akarj külsőre skatulyázni, akkor menni fog, mert nagyon sok az elvált nő, aki újra akar kezdeni és vágyik rá, hogy valaki, aki sokkal magabiztosabb, mint ő :), megint szépnek lássa. Elég, ha rendesen megborotválkozol és mondjuk ingben, valami normális háttér előtt vagy a fotón nem meztelenül :D, és már vonzón intelligensnek fogsz látszani, legyél bármennyi kiló.
2020. nov. 4. 11:07
 19/21 anonim válasza:

Nekem nagyon is fontos a külső...

Akinek nem, az ronda.

2020. nov. 4. 14:23
 20/21 anonim válasza:

az, hogy fontos a külső pont nem jelent semmit. az lenne információ, hogy MILYEN külső fontos.


ugyanúgy van, akinek a vézák jönnek be, mint akinek a sportosak, izmosak, meg van akinek a formásan teltek - és az is erősen személy függő, hogy a formásan telt és a duci, vagy épp az egészségesen vékony és az egészségtelenül alultáplált között hol a határ. ugyanúgy, ahogyan a szép és a ronda közti különbség is személy, értékrend, preferenciák, sőt tudatállapot függő is. ha belezúgsz valakibe, sokkal szebbnek látod. a szakítás után meg lehet, hogy azt sem érted, mi tetszett benne. kicsit gyorsabb átfutással erre nagyobb mennyiségű alkohol is képes lehet...

2020. nov. 4. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!