Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért töröl ki valaki facebook...

Miért töröl ki valaki facebookról?

Figyelt kérdés

Férfiak főleg a ti válaszaitokra, véleményeitekre vagyok kíváncsi.

Szóval, ismerkedem egy férfival Facebookon 4 hónapja, sok közös témánk van, bármiről tudunk chatelni,szimpatikusak vagyunk egymásnak,de még nem találkoztunk személyesen. Állítása szerint több mint egy éve egyedülálló,és az előző kapcsolatából van két gyermeke,ami nekem nem jelent problémát,mert én is elvált vagyok,5 éves kisfiam van. Szóval a múltunk is hasonló.

Szívesen megismerkednék vele, szombaton még írtunk is róla,hogy már jó volna talizni, de vasárnap este azt vettem észre ,hogy kitörölt az ismerősei közül,de viszont nem tiltott le ,így bármikor feltudom vele venni a kapcsolatot,úgyhogy nem értem ebben a logikát.

Szombat délutántól nem írtunk.

Szerintetek miért törölt ki? Tudom az lenne a megoldás ha megkérdezném tőle , hogy most akkor mi van...

De kíváncsi lennék arra, hogyha egy nő aki nagyon tetszik nektek, bejön mindenféle téren, kölcsönös a szimpátia,ti kezdeményeztétek az ismerkedést,akkor egyik napról a másikra miért tűntök el,minden szó nélkül? Soha semmi bántót nem írtunk egymásnak a 4 hónap alatt,képcsere is volt , és napi beszélgetés.

Köszönöm a válaszokat



2020. nov. 9. 16:30
1 2
 1/14 anonim válasza:

Állítása szerinte több mint egy éve egyedülálló ...

Jah nem... 😅

2020. nov. 9. 16:35
 2/14 A kérdező kommentje:
Miből gondolod , hogy ebben hazudott?
2020. nov. 9. 16:47
 3/14 anonim válasza:
Most komolyan, mit tudsz meg abból, ha találgatunk? Ezer oka lehet.
2020. nov. 9. 16:59
 4/14 anonim válasza:

Hasonló szituációban voltam.. Egy lánnyal ismerkedtem 1 hónapon keresztül, egyik napról a másik napra letiltott, de fogalmam sincs hogy miért.

Annyira bántott utána engem, pedig azt hittem hogy ő "életem szerelme"


SOHA TÖBBET NEM ISMERKEDEM ÍGY INTERNETEN ÉS NEM FOGOK LEVELEZNI EZUTÁN SENKIVEL SEM TÖBB HÉTIG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2020. nov. 9. 17:16
 5/14 anonim válasza:
Valószínű több emberrel is ismerkedett, addig adta a mézes mázast, míg nem volt biztos abban melyikőtöket választja. Inkább kérdezz rá, mert mi itt tényleg csak találgatni tudunk.
2020. nov. 9. 17:27
 6/14 anonim válasza:
Ki tudja, lehet, hogy talált egy másik nőt, aki jobban érdekelte őt, vagy aki nyomulósabb volt, és már le is cumizta a csávót. Szerintem az ilyen esetek nagy részében az lehet, hogy egyszerre több nővel/férfival is beszélget az illető, és a befutót megtartja, a többit meg tiltja/törli. Mindenesetre elég genyó húzás, sajnos az emberek többségétől csak ilyenekre futja.
2020. nov. 9. 17:30
 7/14 anonim válasza:
Azis fura hogy 4 honapig semmi tali
2020. nov. 9. 17:52
 8/14 anonim válasza:
Nemrég más megfontolásból, de majdnem hasonló helyzetek miatt tettem ezt én is férfiként, és ami után megtettem a törlést, nem értettem a saját okomat. Ez a dolog nagyon zavart, és elkezdtem keresni magamban a dolgokat, a problémákat. Egy könyv segítségével rájöttem, hogy az embernek vannak olyan régi berögzött szokásai, amit kisgyerekkorban, vagy csecsemőkorban, serdülőkor elején ivódnak bele, és amikor felnőttként valami furát (pl.: ilyet) tesz, akkor előjön a régi gyerek éne, és ez dominál, nem a felnőtt egyénisége.
2020. nov. 9. 18:08
 9/14 A kérdező kommentje:

Komolyan nem értem miért tette,mikor olyan szépen ismerkedtünk.

Mégcsak talizni sem taliztunk,mert ha pl nem tetszenénk egymásnak vagy valami, akkor búcsút intenénk egymásnak. De így elképzelni sem tudom mi lehet a baj... Egy szó nélkül lelepni :-(

2020. nov. 9. 18:48
 10/14 anonim válasza:
Lehet valami nyomós oka, amiért az érzelmei megváltoztak irányodba. Lehet írtál vmit, túl tapadósnak tűntél stb. Az is lehet, hogy tényleg nem egyedülálló. Lehet talált jobb randit magának. Sajna sok lehetséges indok lehet.
2020. nov. 11. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!