Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » El akarom kezdeni a regenor...

Csicskavagy3 kérdése:

El akarom kezdeni a regenor kúrát..... Véleményt szeretnék kérni erről a kúráról. Lehetőleg ne az legyen benne hogy ne próbáld ki meg az ilyenek. csak Vélemény legyen Szerintetek megéri e?

Figyelt kérdés

2020. nov. 9. 19:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg egy szakembert tudtok ajánlani aki elmondja a regenorrol a véleményét?
2020. nov. 9. 19:37
 2/10 anonim válasza:
25%
Én személy szerint nem csináltam, de egy volt munkatársam igen. És neki nagyon bejött és használt is.
2020. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%

Én sem csináltam, de 2 munkatársam igen.

Az egyik lefogyott vele (plusz sporttal) 25 kg-t amiből visszajött rögtön 15.

A másik szerintem semmit nem fogyott vele.

2020. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szintén kolléganőm elvileg fogyott tőle
2020. nov. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

A feleségem 22 kilót fogyott a Reg-enorral 4 hónap alatt. Én hízás céljából kezdtem hozzá, kétszer is végig csináltam és sikerült hízni vele. Ebből is látszik, hogy a Reg-enor az nem egy fogyókúrás szer, hanem rendbe teszi az emésztést, serkenti az epeműködést.

A kúrához hozzátartozik egy elég szigorú értrend, amit muszáj 100%-osan betartani. Nem szabad tejet, tejterméket, olajat, cukrot, ecetet, alkoholt fogyasztani a kúra ideje alatt. Aki kicsit is csal, annak nem fog működni. Ebben a kúrában az a jó, hogy 4 hónap alatt megtanít arra, hogy hogyan változtass a táplálkozási szokásaidon, így utána sem jönnek vissza a plusz kilók, ha nem térsz vissza a régi életmódhoz.


Nekünk annyira bejött, hogy azóta ezzel is foglalkozunk. Eddig már több száz kúrázót sikeresen végig vezettünk, nagyon szép eredményeink vannak. Szinte csak azoknak nem volt hatásos, akik nem tartották be a szabályokat.


A Reg-enor egy kizárólag zárt kereskedelmi rendszerben kapható termék Aki által megveszed, annak kötelessége téged segíteni mindenben. Neki is az az érdeke, hogy sikeres legyen a kúrád, hiszen ez a legjobb reklám :)


Fontos, hogy olyan kúravezetőt keress, akinek már van tapasztalata benne, ő maga is végig csinálta sikeresen ÉS nem hízott vissza, esetleg másoknak is segített már. E nélkül kicsi az esélye a sikernek. Ez inkább egy életmódváltás, mint egy fogyókúra.

Egyedül sokkal nehezebb, a kúravezetőknek általában vannak csoportjaik, ahol megosztják egymással a tapasztalataikat, motiválják egymást, recepteket osztanak meg. Így sokkal könnyebb.


Gondold át alaposan és ha úgy érzed, hogy nem lennél képes letenni a tejet, vagy a cukrot, olajat 4 hónapig, akkor inkább ne is vágj bele, mert csak csalódás lesz belőle.


Ha van további kérdésed, akkor szívesen válaszolok.

2020. nov. 10. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Az ilyen "táplálékkiegészítők" semmit sem érnek, csak placebo. A mellé adott étrend a lényeg. Ahogy a fenti válaszoló is írja, csak azoknak használ, akik betartják, hogy nem esznek cukrot, olajat, alkoholt. Hát ja, így mindenki fogy.

De ha te jobban érzed magad attól, hogy sok pénzért megveszed ezt a sz a r t, akkor hajrá!

2020. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

#6

Szerintem valamit félreértettél. A Reg-enor az nem egy fogyasztószer. Mint írtam, én pont ugyanattól az étrendtől híztam, amitől a feleségem fogyott.

A kúra sikerességét az is visszaveti jócskán, ha mondjuk ecetet, vagy zsírszegény tejet fogyaszt valaki. A cukrot sem a kalóriatartalma miatt kell kivenni az étrendből. (Nem az van, hogy minél kevesebb cukrot szabad enni, hanem hogy abszolút semmi cukrot, még gyümölcsöt sem. Egy ici-picit sem) Simán megcsinálhatod azt, hogy ugyanannyi kalóriát mondjuk szalonnából, vagy kolbászból viszel be helyette. A Reg-enor kúra ideje alatt kötelező minden étkezés alkalmával 30 g zsírt elfogyasztani és kötelező a napi minimum 3 étkezés, koplalás nélkül.

2020. nov. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell mindenkit lepontozni akiknek a kolléga fogyott 🤣🤣🤣 sok agyhalott
2020. nov. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 én1+ válasza:

Én csináltam a "diétát " de inkább mostanra életmód váltás lett belöle . Csak a diétát követtem a regenor italt nem ittam hozzá és fél év alatt 105 kg rol 80ra fogytam .

Mostmár 80kg alatt vagyok :)

Nem hittem hogy zsírral lehet fogyni de sikerült . Azota olajat nem vettem a zsírt minden honabban sütöm zsírszalonnábol kb4kg/hó veszek "ketten vagyunk rá" .

Tejtermeket , gyümölcsöt , olajat szinte sosem eszek = nagyonnagyon keveset .

Egyébkent sokkal kevesebbet eszek mint elötte aztis regenorosan és ezmiatt is tartható a "diéta" mert nemvagyok éhes .

Más fogyokuránál mindig éhes voltam .

Sportolni az elején nem sportoltam semmit miután fogytam pár kilót elkeztem itthon tornázni .


Szoval nekem a dièta nagyon bejött de a regenor italt nem ittam .

Ui.: nem mindenki egyforma lehet másnak kell az regenor

2020. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A regenor nem fogyasztószer. Epetermelést beindítva tisztítja a májat. A fogyás vagy hízás az mellékhatás. Mivel az epe bontja a zsírsavakat, ezért logikusan több zsírral jobban dolgozik. Ezt segíti elő a regenor. :)
2021. aug. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!