Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 25 éves egyedülálló lány...

25 éves egyedülálló lány vagyok, Pesttõl nem messze. Van itt olyan normális férfi, Pestrõl vagy környékéről, akinek lenne kedve ismerkedni velem?

Figyelt kérdés
Rendszerető, igényes, intelligens, házias lány vagyok. Egy kisebb faluból származom. Nem igazán szeretem a nagy társaságokat, inkább csendesebb típusú vagyok. 170 cm magasság, 65 kg (körte alak). Nagyjából ennyi rólam. Ha felkeltettem valaki érdeklődését, akkor szívesen várok választ, vagy privát üzenetet esetleg. Én egy komoly, tartós kapcsolatot szeretnék (semmi esély kalandra, vagy hasonló dolgokra!!!). Olyan férfit keresek, akivel ki tudjuk egészíteni egymást, meg tudunk beszélni bármit, és mindkét fél kölcsönösen tiszteli, szereti egymást. Sajnos az eddigi kapcsolataim nem voltak túl jók. Talán kissé elkeseredett lépés itt próbálkozni, de ki tudja, mit hoz az élet. :)
2020. nov. 7. 21:50
1 2
 1/15 anonim válasza:

Hát olyan szempontból biztos kiegészítenénk egymást, hogy én utálom a rendet és főzni se szeretek, de imádom ha mások megcsinálják helyettem :D


F25

2020. nov. 7. 22:07
 2/15 anonim válasza:

Ez egy nagyon szimpatikus és korrekt kiírás,pláne ezen az oldalon 🙃.

Én ugyan sajnos pár évvel fiatalabb vagyok nálad,de kívánom,hogy járj sikerrel 😁.

Ja,és ne add fel az első "dickpic"-et küldő személy után 😂😂.

2020. nov. 7. 22:12
 3/15 anonim válasza:
Kár, hogy Pesttől kva messze élek... Marad a "sok szerencsét kívánok" történet részemről :D
2020. nov. 7. 23:07
 4/15 anonim válasza:
De aranyos!
2020. nov. 7. 23:10
 5/15 anonim válasza:
Hmm, hát sajnos vagy 250 km-re lakom tőled, és idősebb is vagyok, de szívesen megismerkedtem volna veled. Így nem sok veleje van az egésznek, de remélem, találsz majd valakit.
2020. nov. 7. 23:21
 6/15 anonim válasza:

Sok sikert! Ilyen tulajdonságokkal biztosan fogsz rendes társat találni, csak ne add fel:)

Én sajna alsó hangon 200 km-re vagyok.

2020. nov. 8. 00:33
 7/15 anonim válasza:
Írj
2020. nov. 8. 07:00
 8/15 anonim válasza:
38 vagyok, rendezett körülmények közt.
2020. nov. 8. 07:00
 9/15 anonim válasza:
Korosztály?
2020. nov. 8. 08:30
 10/15 anonim válasza:

Tegnap írtam egy üzenetet. Nem válaszolt...

Csak a szokásos.

2020. nov. 8. 11:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!