Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért van az, hogy ha egy nő...

Miért van az, hogy ha egy nő ír ki kérdést, hogy ismerkedne, kap egy csomó privátot, ha egy férfi, akkor egyet sem?

Figyelt kérdés
Tényleg ekkora túlkínálat van férfiakból, hogy velünk senki nem akar ismerkedni? :(

2020. nov. 18. 08:43
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
A nők akik itt vannak, nem elkeseredettek, plusz olyan 95%-ban férfiak vannak itt.
2020. nov. 18. 08:49
 2/33 A kérdező kommentje:
De van sok elkeseredett nő is. Csak mindegyik elzárkózik az ismerkedéstől.
2020. nov. 18. 08:54
 3/33 anonim válasza:

A kérdésem az, hogy te ezt honnan tudod?

Mert az egyértelmü, hogy egy férfi vagy, de miböl gondolod, hogy egy nö több választ kap?

Meg a nök többsége amit kap privátban, azok nem kapcsolatot, hanem alkalmi szexet akarnak, ami szintén nem igazán pozitív számukra.

Ugyanis a legtöbb ember nem szereti, ha egy nemiszervre redukálják, rengeteg férfi meg csak ösztönlény szinten van, az emberi normákat nem éri el.

2020. nov. 18. 08:59
 4/33 anonim válasza:

Te nö is vagy meg férfi is? Vagy honnan tudod, nöként vagy férfiként mennyi üzenetet kap valaki?

Másrészt el elkeseredett, lúzer tipusú emberrel nem akar senki kontaktust, mert csak lehúzza öt is testilet is meg lelkilet is.

2020. nov. 18. 09:01
 5/33 anonim válasza:

Én fiú létemre kaptam privátot... max otthagytak 😂 pedig semmi szexuális dolgot nem mondtam meg elég szimpi csaj volt.

Ilyenkor jobb ha kiírsz magadról pár dolgot pl hogy hány éves vagy, mit szeretsz csinálni a szabadidődben, stb... mert nem fognak ráírni egy olyanra aki semmi érdekeset nem mond magáról.

2020. nov. 18. 09:18
 6/33 anonim válasza:
Jó kérdés.🤷‍♀️
2020. nov. 18. 10:22
 7/33 anonim válasza:
Sokan írnak fiúk,nőnek kiadva magukat.
2020. nov. 18. 10:23
 8/33 anonim válasza:
Kérdező honnan veszed ezt? Szerintem sokan vannak nők között is akinek nem írnak. Hidd el nekem se írnának, ha írnék kérdést, de én nem akarok. :D
2020. nov. 18. 10:35
 9/33 anonim válasza:
Szerintem ne akard megtudni
2020. nov. 18. 11:25
 10/33 anonim válasza:
egyszer vélettlen a homoszexualitás rovatba írzam ki egy kérdést, na ott kapsz privátot, ha csak ez hiányzik az életedből :D
2020. nov. 18. 11:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!