Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Mi a véleményetek a...

Lányok! Mi a véleményetek a Tinder profilomról?

Figyelt kérdés

Egyik lány barátom azt mondta, hogy túl sok a mosolygós kép. Ez azt az érzést kelti benne, hogy csak barátkozna velem, de nem randizna. Elmondása szerint nem fest elég férfias képet a profil. Bemutatkozóról mit gondoltok?

Kort, nemet írjatok légyszi.


link: [link]


Azoknak, akiknek nem hozza be a bemutatkozót, ez lenne az:


🧠Swipe right if you are intelligent👉

Women spend more time wondering what men are thinking than men actually spend thinking.🤷‍♂️

I love:

💭🪐 psychology, philosophy, astronomy

🗣 conversations about meaningful topics

🎞 thought provoking movies and poems

🕺salsa, hiphop, freestyle dance

🥗cooking Indian and Italian food

🌳🎨🎭I'm fascinated by nature and art


⭐️What impacted me the most: Black Mirror, Mr Nobody, Sapiens, TEDx, Bo Burnham, SciShow, Puzsér, David Attenborough, Bill Gates



2020. nov. 25. 12:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
Olyan mint valami MLM hirdetés.
2020. nov. 25. 12:08
 2/11 anonim válasza:

Nagy arcod van: "Swipe right if you are intelligent"


Aztán összehozod ezt a nyeltanilag több sebből vérző mondtatot: "Women spend more time wondering what men are thinking than men actually spend thinking."

2020. nov. 25. 12:45
 3/11 anonim válasza:
Hát, ha marketingesnek is ilyen vacak vagy.... 😁
2020. nov. 25. 13:54
 4/11 anonim válasza:

Ne haragudj, de megmondom őszitén a véleményemet akkor már, ha kérted:


Szerintem ezekkel a képekkel és ezzel a profillal inkább meleg társkeresőkön lenne sikered.

2020. nov. 25. 14:02
 5/11 anonim válasza:

A profilképen az összes többi közül a legkevésbé szimpi.

Egyébként a tinder alkotta értékrendnek megfelel.


Ha nem nagyon jönne össze matchek, az nem feltétlen csak a Te hibád. Ez ilyen, férfiként sokkal kisebb rád a kereslet.

2020. nov. 25. 14:05
 6/11 anonim válasza:
Pedig jó pasi vagy tényleg. Habár nem tudom lányoknak ez mennyire jön be? Én pasi vagyok. Nekem nagyon!
2020. nov. 25. 14:11
 7/11 anonim válasza:
Szüzességedet próbálod elveszíteni ezekkel a szövegekkel? Hát nem fog menni..
2020. nov. 25. 15:12
 8/11 anonim válasza:
Eléggé soyboy ez a mosoly igaza van a lánynak. De mindegy is, tinderen csak a külsőleg top 20% pasinak van esélye, abban meg te nem vagy benne.
2020. nov. 25. 19:35
 9/11 anonim válasza:

K..vaszarulnézki már bocs! Tipikus példája vagy a 'Nem a ruha teszi az embert' közmondás. Rossz rád nézni, bármennyire is erőlködsz.


"clothes don't make the man"

2020. nov. 25. 21:35
 10/11 anonim válasza:

Nekem bejössz, lenne kedved ismerkedni?

41/F passzív

2020. nov. 26. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!