Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tinderen miért ekkora f*sz...

Tinderen miért ekkora f*sz sok ember?

Figyelt kérdés

A legtöbb lány elvárja hogy a srác írjon először amivel nincs is semmi baj de ha már írok nekik matchelés után akkor mi a retkes f*szért nem válaszolnak rá semmit? (Normális szövegekkel szoktam kezdeni, nem szia mizu-val és nem is egyből ágyba hívom őket) Ez sajnos egy tömeges jelenség... Mondjuk 10 matchből 8 ember vissza se ír és őszintén nem értem. Azt vettem észre hogy a legtöbb ember nem veszi komolyan ami nem is lenne feltétlenül baj de így azokat szivatja akik normálisan szeretnék használni ezt az appot.

Útóirat: Nem szeretnék általánosítani, tudom hogy sok lány nem csinálja ezt és nem is szeretném csak a lányokra kihegyezni a dolgot mert azt is tudom hogy srácok között is rengeteg a paraszt de én ezt az oldalt látom csak.



2020. nov. 16. 17:45
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Ez a trend.. De ez a kreatív szöveggel indítás, jó oké egyediség meg minden. De nem egyszer, volt már hogy a lány kezdeményezett és akkor ugyanúgy írja mizu, hogy vagy meg stb..

Véleményem szerint Facebookon ráírni idegenekre többet ér, hamarabb kapsz választ mint társkeresőn. Szóval az FB ismerkedés veri a tindert. De nyugi én se hoztam onnan össze randit, pedig helyes vagyok állítólag...

2020. nov. 16. 17:59
 2/21 anonim válasza:

Láttam én már mindent azon a sz*ron. Kedvencem volt a "mondj olyat, amit még nem hallottam".


Nem kell sokat -sőt leginkább semmit- várni a tindertől. Megtehetik igazából, hogy nem írnak egy büdös szót sem, mert rajtad kívül 50 üzenetet kap minden csaj és -nem rosszból- ha nem tudsz valami extra dolgot mutatni, akkor mész a levesbe.

2020. nov. 16. 18:19
 3/21 anonim válasza:

Statisztikákat olvastam, a nők inkább egónövelésre használják és ezer fiú ír rájuk. A legjobbat kiválasztják. Egyébként írd be tinderre, hogy "alpha male tinder experiment". Vannak olyan videók, amiben az izmos férfi kiírja, hogy elítélték egyszer mert megerőszakolt egy 3 éves kislányt. Rengeteg match-je volt, és úgy írt rá több nőre is hogy dugni akar. Elég sok vevője volt.


Volt olyan tini lány, aki szűz volt, és írta neki, hogy el kéne vennie a szüzességét. Srác írta, h oké, és a csaj már küldte a címét és a telefonszámát. XD


Haverom mondta, hogy az emberek úgy ismerkednek, hogy ha az illető tetszik neki és vonzó, szép, akkor azt hiszik, a személyisége is szép és jó. Persze, ezt tudatalatt. Ha megkérdezed őket, azt mondják, belső érdekli őket, csak a belsőt külső alapján ítélik meg.

2020. nov. 16. 18:22
 4/21 anonim válasza:
3# Aztapicsa. 😏
2020. nov. 16. 19:06
 5/21 anonim válasza:
A lányok általában parasztok, hogy válaszra sem méltatják a normális üzeneteket.
2020. nov. 16. 19:11
 6/21 anonim válasza:

kérdező:a képlethez hozzátartozik hogy sok féreg visszaél az anonimitással meg hogy online.nem irok olyat hogy ezért mert akkor ugy tünhetne hogy bármi legitimitásuk lenne.(nyilván nincs)

attól hogy online nem következik hogy vissza is kéne élni vele.

2020. nov. 17. 12:23
 7/21 anonim válasza:

" Vannak olyan videók, amiben az izmos férfi kiírja, hogy elítélték egyszer mert megerőszakolt egy 3 éves kislányt. Rengeteg match-je volt, és úgy írt rá több nőre is hogy dugni akar. Elég sok vevője volt." és szerinted mindenki látta?vannak betegek akik buktak sorozatgyilkos férgekre de azért nehogy már az átlag ha tudja mit csinált a féreg akkor ismerkedjen vele.

amugy meg hol a bizonyiték erre a 3 évesesre?nem lehet csak tesztnek irta ki és tudta hogy nem igaz és ezt tudták a nők?

2020. nov. 17. 12:26
 8/21 anonim válasza:
7# Azért rém gusztustalan. De az ilyen hapsira izguló nők is!! (nőként mondom)
2020. nov. 17. 12:34
 9/21 anonim válasza:
Azért mert még 50 egyezésük van. Ne húzd fel magad ezen. Amúgy ha fizetsz akkor láthatod ki húzott jobbra és talán nagyobb az esély. Mivel a tinder alapból ingyenes sokan nem veszik komolyan. Ez egy ilyen játék. Ha nem válaszol 24 órán belül kuka és keress tovább. Ha csak egy bejön már megérte. Fogd fel szórakozásnak az egészet.
2020. nov. 18. 03:13
 10/21 anonim válasza:

Figy srácok, én nő vagyok és 3x próbálkoztam eddig a Tinderrel, de feláll tőle a szőr a hátamon konkrétan.


Nekem sok. Feltettem 3 képet, huzigáltam párszor pár képet, de egyszerűen ledöbbentem a sok homályos, napszemüveges, félarcú, bárgyúgrimaszos, torz (igen, totál torz) képen.

A legtöbb pali nem tud magáról egy értelmes, éles, jól látható (portré) képet lőni amin mondjuk látható az arca és nincs rajta egy akkora napszemüveg ami a Rigel fényét is visszaverné a szomszéd galaxisig.

Srácok de komolyan, ha golddiggert akarsz akkor legyen rajtad az 500 ezres napszemüveg, ha normális nőt keresel akkor ő a szemedet akarja látni, nem a pénztárcádat a fejeden, vagy a kameralencsét visszatükröződni a napszemüvegben.

2020. nov. 23. 21:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!