Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan keltsem fel az erdeklod...

Hogyan keltsem fel az erdeklodeset? hogyan erjem el, hogy o is kerdezzen?

Figyelt kérdés
tetszik egy srac. negy evvel idosebb nalam, es szeretnem valahogy felkelteni az erdeklodeset. az a baj, hogy mikor regebben rairtam, nagyon latszott az irasan, hogy nem erdeklem. pl kerdeztem,hogy milyen napja volt. irta, hogy jo, de nem kerdezett vissza, pedig szerintem illett volna... hogy erjem el, hogy visszakerdezzen o is, ha kerdezek tole valamit?

2020. nov. 25. 18:05
 1/6 anonim válasza:
Sehogy. Akit érdekelsz, azt nem kell erőltetned a beszélgetésre. Nem érdekled, nem akar veled beszélgetni. Lépj tovább, keress mást.
2020. nov. 25. 18:13
 2/6 anonim válasza:
Sajnos egyet kell értenem az előzővel. Még ha valahogy rá is vennéd a dologra, később én nem érezném magam jól annak tudatában, hogy csak kierőszakoltam a figyelmet és nem magától jött.
2020. nov. 25. 18:23
 3/6 A kérdező kommentje:
rendben, koszonom a valaszokat. en is igy erzem, hogy nem egymasnak valoak vagyunk, csak szerettem volna megprobalni, mert biztattak a barataim.
2020. nov. 25. 19:09
 4/6 anonim válasza:
A biztatás az egy dolog, de nyilván neked kell látnod, hogy van-e jövője bárminek is. A barátaid nem látnak bele a beszélgetéseitekbe, és hiába voltak jóindulatúak, ha ez így nem működik. Annak meg nincs értelme, hogy időt és energiát pazarolj olyan valakire, aki semmibe vesz téged.
2020. nov. 25. 19:13
 5/6 anonim válasza:
hány évesek vagytok?
2020. nov. 25. 20:34
 6/6 anonim válasza:
Hidd el, ha valakinek bejösz, akkor igyekszik ismerkedni veled...
2020. nov. 26. 04:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!