Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A spiri-ezo temak utan valo...

A spiri-ezo temak utan valo erdeklodes mindig egy valamilyen nem megfelelo traumafeldolgozas utan alakul ki, amikor az emberek elhiszik, hogy kulonlegesek, hogy kompenzaljanak a valo vilaggal?

Figyelt kérdés
2020. jún. 28. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Igen

Mint az emberek többsége ha van valami problémájuk akkor imátkoznak, ha semmi bajuk nem foglalkoznak ilyen témákkal.

2020. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Pontosan.
2020. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

És komolyan leírja t-vel hogy "imátkozik"...


Kérdező, így van, lehet ebben igazság, de nem feltétlen általános érvényű. Lehet, hogy van, aki kiskorától kezdve ilyen beállítottságú.

Nem, nem vagyok ezós.

2020. jún. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

"hogy kompenzaljanak a valo vilaggal?"


Ezt a tagmondatot szerintem gondolt át, mert így nincs értelme.

2020. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen is van nyilván, mint ahogy majdnem halálos kimenetelű balesetek/betegségek után nagyon sokan lesznek hirtelen istenhívők.

Meg van aki ebben hisz és kész. Szerintem az ezós hitrendszer is kb ugyanolyan, mint a nagy vallások.

2020. júl. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!