Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy szinesboru barmelyik...

Egy szinesboru barmelyik csajt felbirja szedni?

Figyelt kérdés
En igy vettem eszre. Foleg ha.kicsit ki is van sportolva az osszes magyar csaj oda van erte.

2020. nov. 28. 20:05
1 2 3
 1/27 anonim válasza:

Nem hiszem.

Az ostobákat, lehet.

Nincs oda érte, csak néhány kimosott agyú szerencsétlen.

Ők is inkább a velük fajtájúakat kedvelik, nem

a nem színes bőrűeket.

Kivéve, akik ez által akarnak állampolgársághoz jutni.

2020. nov. 28. 20:06
 2/27 anonim válasza:
Ugye ezt te sem gondoltad komolyan? Nekem sosem jöttek be a színesbőrűek. Nincs velük problémám, de ízlések és pofonok.
2020. nov. 28. 20:32
 3/27 anonim válasza:
Nem, én a közelembe sem engedném.
2020. nov. 28. 20:37
 4/27 anonim válasza:
Ez jó nagy baromság. Nekem eszembe nem jutna kezdeni velük
2020. nov. 28. 20:46
 5/27 anonim válasza:
Én dolgoztam egy időben portásként, aztán az a tapasztalatom, hogy ahol sok nő van(10+), ott szinte biztos lesz olyan, aki él-hal a négerekért.
2020. nov. 28. 21:13
 6/27 anonim válasza:
Én pedig azt látom Londonban hogy sokan sokféle népből érkeznek, és rengeteg bakancslistás nő van, akik arra pályaznak hogy minél több népből kipróbálhassanak férfiakat. Valamiért a legnagyobb népszerűségnek az olaszok, a spanyolok és a brazilok a legkedveltebbek, amennyiben a nő európai. Ha nem európai, akkor főleg az első kettő a legkedveltebb opció. A feketékre legyen az nő vagy férfi főleg a közép és észak európaiak buknak. Legalábbis rajta van a bakancslistájukon. Ez persze csak az én szubjektív véleményem amit észrevettem mióta itt vagyok. De persze az is lehet hogy tévedek és eddig csak olyanokkal találkoztam akiknek ez a szimpatikus.
2020. nov. 28. 21:47
 7/27 anonim válasza:
Nekem egyáltalán nem jönnek be.
2020. nov. 28. 22:58
 8/27 anonim válasza:
Külsőre ők taszítanak legjobban, belsőre meg a magyarok.
2020. nov. 29. 08:56
 9/27 anonim válasza:

Na ne játszuk az álszentet annyira, hogy egy magyar vagy akár fehér hapsi bármelyik népből tutira nem mondana nemet egy jól kinéző afrikai vagy akár más nemzetiségű de sötétbőrű nőre. 😅

Én tudod mit láttam az utóbbi 1 évben amikor még lehetett menni bulizni?hogy magyar hapsik szólógattak be afrikai nőknek. Szó szerint nyálaztak utána. Szóval ne nagyon kezdjünk bele ebbe, egy fehér pasi is ugyanúgy kipróbálna egy sötétebb bőrüt. Nem kell itt álszentkedni.

Nekem személy szerint pont az afrikai férfiak nem jönnek be annyira. De kinek mi.

2020. nov. 29. 09:39
 10/27 anonim válasza:
Szerintem baromi rondak a fekete emberek. Meg a az arcberendezuk is olyan, mint a majmokè. Csak a gettó jut róluk eszembe. Kossz nem
2020. nov. 29. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!