Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Egy szinesboru barmelyik...

Egy szinesboru barmelyik csajt felbirja szedni?

Figyelt kérdés
En igy vettem eszre. Foleg ha.kicsit ki is van sportolva az osszes magyar csaj oda van erte.

2020. nov. 28. 20:05
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
Ja mert nyaliznak, jobban mint a fehérek, és kevésbé csórók, nameg tény ami tény, tényleg jobban bacnak, mert van mivel. A legtöbb nőnek ez kell, főleg a kordában tartott lefikázottaknak, amíg a férjük / uruk / parancsolójuk a kenyérrevalót keresi. Azok otthon hüvelyöblítést gyakorolnak Mr Elefántormánnyal.
2021. jan. 4. 17:47
 22/27 anonim válasza:
A nőkkel az a legnagyobb baj, hogy amikor egymást fikázzák, meg stírölik egymásra irígyek az is aztán a pasiujkra van kivetítve, annak is a pasi issza meg a levét!
2021. jan. 4. 17:48
 23/27 anonim válasza:
Egy neonáci csajt talán kevésbé könnyen szed fel egy színesbőrű, bár ki tudja...
2021. jan. 20. 00:32
 24/27 anonim válasza:
2021. jan. 20. 17:59
 25/27 anonim válasza:
Van rá esély
2021. jan. 20. 18:21
 26/27 anonim válasza:
Van rá esély..
2021. jan. 20. 18:27
 27/27 anonim válasza:
Ostoba kérdés, és többségében még annál is ostobább válaszok:D Márcsak azért sincs értelme ennek a kérdésnek, mivel azt feltételezi, hogy minden "színesbőrű" (szerintem értelmetlen ez a kifejezés, ezért raktam idézőjelbe) ugyanolyan, ugyanúgy néz ki, ezáltal minden nő ugyanígy ítéli meg őket:D Akármennyire is hihetetlen, a fekete emberek is sokfélén néznek ki, különbözően egymástól. Vannak közöttük is alacsonyak, magasak, kövérek, soványak, ápoltak, ápolatlanok stb. Messze nem minden fekete férfi néz ki úgy mint egy adonisz:D. Az arcberendezésük és a fejformájuk is különbözik személyről személyre, így valaki nézhet ki egyesek szemében jóképűen, míg mások meg lehetnek előnytelen arccal megáldva, pont mint a fehérek esetében. Senki nem amiatt lesz vonzó mert fekete a bőrszíne, hanem azért, mert az egyéb fizikai adottságaik előnyösek. Ugyanígy a fehéreknél is, akinek előnyös arca és testalka van az is megkaphat szinte bármilyen nőt. Ellenben például egy túlsúlyos és szemüveges fekete férfi nem hinném, hogy túl sok nő kedvence lenne:D Ez nem bőrszíntől függ, minden rasszban vannak vonzó és kevésbé vonzó külsejű emberek, nők és férfiak körében egyaránt. Túlságosan egyszerűen gondolkodik a kérdező és sok itteni válaszoló, sokkal komplikáltabb azért ennél a világ. Azt meg már meg sem említem, hogy az is szubjektív, hogy ki mit tart vonzónak...
2021. febr. 9. 12:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!