Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan ismerkedjek meg jobban...

Hogyan ismerkedjek meg jobban egy lánnyal, aki azt vallja, hogy Ő nem keres kapcsolatot és, hogy jól elvan egyedül?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátom unokatestvéréről van szó, akivel a nyáron találkoztam először. Az elmúlt 1 hónapban viszont többet találkozunk társaságban, és nagyon megtetszett a lány nekem.

A problémám az az, hogy a múlthéten főztünk nálam, itt volt egy haverom, neki a barátnője, meg ez a lány. A főzőcskézés meg iszogatás közben téma téma után jött, és egyszer csak elkezdte mondani, hogy Ő nem is keres kapcsolatot, meg hogy Ő milyen jól elvan egyedül is.

Na ez volt az a mondat, ami nekem kicsit leverte a hangulatomat egész estére, mert éppen Ő az a lány, aki hosszú évek óta először nem külsőleg fogott meg, hanem a személyisége...

Mit lehet ilyenkor tenni?

21/L

24/f



2020. dec. 8. 15:56
1 2
 1/12 anonim válasza:

Nem keres, de attól még elfogadhatja.

Vagy csak épp, hogy a magányosságát akarta leplezni vele.

2020. dec. 8. 16:06
 2/12 anonim válasza:
Van, aki nagyhangúnak és magabiztosnak akar tűnni ilyen kijelentések hangoztatásával, közben meg irtózatosan magányos, csak a büszkesége nem engedi neki, hogy ezt ki is mutassa. Szerintem próbálj többet beszélgetni vele, aztán majd ha lesz erre lehetőség, hívd el programokra, hátha megtörik a jég. Mondjuk vannak olyanok is, akikkel csinálhatsz bármit, akkor is bezárkóznak a maguk világába.
2020. dec. 8. 16:46
 3/12 Musztafa Kebab válasza:
Szerintem hagyd a fenébe, nem jössz be neki, ha ilyeneket mond neked. Lépj tovább! Next! De ha mégsem tennéd, ismerek egy olyan srácot, aki eléggé ért az ilyen szituációk megfordításához. Kitudja.
2020. dec. 8. 16:55
 4/12 anonim válasza:
Na és hogy forditja meg a nagyokos?Ha alapból nem jössz be neki minek manipulálnád?
2020. dec. 8. 17:15
 5/12 TheSoldier válasza:
Keress mást! Nem akar kapcsolatot fogadd el
2020. dec. 8. 17:51
 6/12 anonim válasza:
#5: Vagy csak nem a kérdezővel. Van, amikor egy nő a férfi képébe tolja, hogy "nem akarok kapcsolatot", két hét múlva meg ott virít egy másik kandúr oldalán.
2020. dec. 8. 18:28
 7/12 anonim válasza:
Mondjuk tiszteletben is lehetne tartani a gondolkodását ilyen “tuti akar, csak büszke bevallani” típusú belemagyarázások helyett.
2020. dec. 8. 18:37
 8/12 anonim válasza:
Momentán én se akarok kapcsolatot, nem kell állandóan kapcsolatban lenni, elég volt nekem bőven a legutóbbi jó hosszú időre, pedig nagyon nem ma volt. Pasizni szoktam, de csak alkalmihoz van kedvem. Az ilyen nagyokosok meg, akik nem képesek elfogadni és nem fogják fel, hogy esélyük nincs nálam, a világból kitudnak kergetni. Nem kell helyettem eldönteni, hogy én mit akarok. Egyébként nem is volt olyan pasi, aki annyira bejött volna, hogy bármit változtasson a jelenlegi gondolkodásmódomon, úgyhogy nem véletlenül mondta a csaj a jelenlétedben azt, amit. Ha valaki mégis megtetszene annak én legalábbis nem mondanék ilyeneket.
2020. dec. 8. 18:47
 9/12 anonim válasza:

Szerintem leginkább négy lehetőség van, miért mondhatta ezt:

1. Tényleg nem akar kapcsolatot

2. Akarna kapcsolatot, csak nem jön össze neki és ezt szégyelli, ezért inkább azt mondja, hogy nem is akar

3. Látja, hogy tetszik neked és így akarja megakadályozni, hogy rámozdulj

4. Esetleg a barátaitok nagyon rámenősek és mindenáron össze akarnák hozni valakivel, ezért inkább gyorsan ki akarta kerülni a témát

2020. dec. 8. 19:10
 10/12 anonim válasza:
Nem hiszek a nőknek ilyenekben. Vegtelenszer volt már, hogy mondtak valamit, s teljesen máshogy tettek, meggondolták magukat. Ne vegye el a kedved.
2020. dec. 8. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!