Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ez komoly? Létezik ilyen férfi???

Ez komoly? Létezik ilyen férfi???

Figyelt kérdés

Sportos, kedves, intelligens, humoros, figyelmes, racionális, empatikus, segítőkész, becsüli saját magát és tisztel másokat, persze ő sem tökéletes, de törekvése és kitartása irigylésre méltó. Létezik ilyen?

Naná hogy!! Itt vagyok :3


Igazi szupermen, ha nagyon megerőltetem magam, akkor még lézert is tudok kilőni a szemeimből :P

Viccet félretéve szeretek sokat poénkodni, de amúgy egy komoly felelősségtudatos személy vagyok, de a vidám, optimista életfelfogás, a pozitív energiák kibocsájtása is fontos. :D


A fentiek mellett még 184 cm magas, 78 kg vagyok, 25 éves férfi. Ja igen, és heteró!


Elsősorban csak lányokkal szeretnék ismerkedni. Dobj egy privit, vagy írj itt.



#ismerkedés #pasi #nagy Ő #álomsrác #túl szerény :D
2020. dec. 12. 20:10
1 2 3 4 5
 41/49 anonim válasza:
Elég erőltetett. Már-már szégyen amit írsz! 10 kiló izmot előbb szedjél fel, aztán növesszél agyat. Majd próbáld újra! Normálisan!
2021. márc. 2. 21:28
 42/49 anonim válasza:
Kérdést miért nem lehet lepontozni?
2021. márc. 3. 04:41
 43/49 anonim válasza:
Már csak azt hagytad ki, hogy nővel még nem volt dolgod.
2021. márc. 3. 12:34
 44/49 anonim válasza:

“álom srác, nagy ő” 😂

Bottal sem! 😢

2021. márc. 12. 10:38
 45/49 anonim válasza:

Még legalább 10 év hiányzik ahhoz hogy legalább normális emberré válj!

Megeszem a kalapomat ha ezt bármelyik nő is komolyan veszi!

2021. márc. 13. 10:26
 46/49 anonim válasza:
Miért kell kiröhögni kommentben bárkit is, az alapján, hogy milyen motívumokat vagy kifejezéseket használ? Ez olyan,mintha bárkivel az írâsképe miatt szórakoznának. Nőjetek már fel. Van különbség aközött, hogy valaki férfias vagy, hogy nem köti magát a normákhoz és ki meri fejezni önmagát. Ami szerintem igenis vonzó tulajdonság bárkiben. Az, hogy itt fikázza egyik felnőtt ember a másikat piti dolgok miatt, az max gyermekded,minek kell szétszedni a másikat? Becsüljétek a párotokat szerintemxD
2021. márc. 28. 19:40
 47/49 anonim válasza:
Nem
2021. ápr. 4. 06:16
 48/49 anonim válasza:
Hányszor emeled még ki, nyomi?
2021. ápr. 11. 09:58
 49/49 anonim válasza:
Viccnek is rossz
2021. ápr. 11. 11:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!