Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Komoly kapcsolat? Létezik?

Komoly kapcsolat? Létezik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van itt olyan, aki hisz még a komoly kapcsolatokban? Együtt töltött idő, személyes varázs, fokozatos megismerés? Hány évesek vagytok és konkrétan mi motivál benneteket?


24/L



2019. jún. 6. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Igen, persze.

Ilyenek az elveim, keresztény vagyok, és betartom a vallási kereteket (házasság előtt nincs szex, stb.), mert szerintem így maradhat meg egy kapcsolatban a szellemi kötődés a legjobban.

Bocsánat hogy visszakérdezek: neked egy kapcsolatban szükséges a szex? Vagy meglennél nélküle míg össze nem házasodtok?

27/F

2019. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nem fontos, hogy valaki vallásos legyen. És szerintem igen, fontos a szex.
2019. jún. 6. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jó lenne ha így gondolkoznának az emberek. De a többség sajnos nem szeteti igazán a másikat, csak azért van valakivel hogy legyen, aztán ha jön egy szebb/jobb lelép. Ez mindkét nemre igaz. Ritka az aki tényleg szereti a másikat, ehhez idő kell, hogy kialakuljon. Addigra valamelyik fél tuti lelép, mert talált szebbet/jobbat.
2019. jún. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, hiszek benne. Sajnos sikerult megtapasztalnom, hogy milyen amikor valaki úgy huny el, hogy rengeteg kapu zarva volt elotte egesz elete soran, ezert alig elt gyakorlatilag. En nem szeretnek így jarni, ezert nagyon orulnek, ha majd egyszer talalnek egy olyan tarsat, akivel egyutt megelhetnenk egymas vagyait, almait, akivel sok-sok szep emleket szerezhetunk kozosen, mert nagyon rovid az eletet.


Viszont addig amig magammal nem vagyok megelegedve, addig akkor sem ereznem magamat kepesnek egy komoly kapcsolatra, ha ma bekopogna az ajtomon a lelkitarsam.


23F

2019. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintme létezik, azonban meg kell rá érni mint úgy neked mint a partnerednek.


7 kapcsolatom volt és mindeggyikben azt kerestem, hogy jóban rosszban a körülményekhez függően, hogy alakult köztünk a dolog. Mennyire tudtunk egymásra találni és mennyire eggyeztünk.


Még nem találtam meg azt az semélyt de nem adom fel ha már egyszer élek. Ez az ami hajt, a saját hitem !

2019. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!