Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Tényleg nem lehet itt találni...

Tényleg nem lehet itt találni extrém molett hölgyet,aki ismerkedne,barátkozna?

Figyelt kérdés

Elég sok a csalódott bejegyzés az ismerkedés fórumon a sikertelen próbálkozások miatt.Pedig ez ingyenes lehetőség,szerintem jó lehetőség lehetne......

Én is nekifutok mégegyszer...



2020. dec. 17. 18:30
1 2
 11/18 anonim válasza:
Én beismerem, hogy extrém molett vagyok, de foglalt is, szóval sok sikert másnál, kedves kérdező! Szerintem tök jó, hogy vannak pasik, akiknek ez jön be, mert így minden testalkat megtalálhatja a párját!
2020. dec. 17. 19:34
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságot. Szerencsés férfi a társad.

Úgy érzem sok extrém molett nő nem mer írni,mert fél a kudarctól.

2020. dec. 17. 19:38
 13/18 anonim válasza:
Szerintem azért nem írnak mert nem szeretik ha csak egy fétis miatt akarnak velük összejönni.
2020. dec. 17. 21:42
 14/18 A kérdező kommentje:

Bocs,de hülyeség ez a fétis szöveg. Már a csapból is ez folyik....

Tetszenek a rendkívül molett nők. Ennyi.

2020. dec. 17. 22:02
 15/18 anonim válasza:
Szerintem is hulyeség. Akkor aki a kigyurt nőkre bukik, annak is valami fétise lehet? 🤔 Egyszerűen látnak minden alkatban valamit ami összhangban van a bensővel. Az meg hogy extrém molettek is tetszenek/tetszhetnek valakinek, normális. Nem valami mutáns lények ők. Érző lelkek, mint a csontsoványok, ill.izmosak. Ennyi.
2020. dec. 18. 08:56
 16/18 A kérdező kommentje:

Szívemből írtál!

Nálunk,ha valaki nem a szabvány nőkre bukik,már fétisesnek nevezik.

Ez most nagyon divatos kifejezés.

Egyik barátomnak mindig kis mellű barátnői voltak,de eszembe sem jutott,hogy kis mell fétise van.Ez tetszik neki.

Sok ember azt hiszi,hogy akinek tetszenek a kövér nők,az nem normális.Hülyeség!

2020. dec. 18. 10:02
 17/18 anonim válasza:

Írj:)

22/L

2020. dec. 20. 19:06
 18/18 anonim válasza:

Szia,Kedves Kérdező!:)

Több hete várom az emailedet.A türelmemet kérted,mert családi gondjaid támadtak.Én vagyok a 110 kg-os...

Ha valójában,a kép hiánya miatt nem keresel,kérlek,legalább azt írd meg.

Köszönöm!

janitaj@citromail.hu

2020. dec. 20. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!