Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Akadna itt olyan 16-19 éves...

Akadna itt olyan 16-19 éves kisasszony, aki ismerkedne egy 19 éves egyetemista fiúval?

Figyelt kérdés

Elébe mennék azon válaszoknak, hogy nem itt kéne ismerkednem: Többnyire értelmes és aranyos lányokkal találkoztam itt, több jó barátot is szereztem, reménykedek benne, hogy akár a páromat is itt ismerhetem meg.


És amire habár nem túl sokan, de néhányan remélhetőleg várnak, néhány dolog rólam:

Nem vagyok nagy darab, 172 cm körüli magasságommal és inkább vékonyabb alkatommal. A hajam és a szemem sötétbarna, az arcom szerintem átlagos, de akit érdekelek, az majd maga eldönti.


Szabadidőmben szeretek olvasni, filmeket nézni és szégyen vagy nem, számítógépen játszani is. Jobb időben szívesen sétálok, túrázok erdőkben, főleg hegyvidéken. Nagyon kedvelem a jó társasokat, különösen jó társaságban. Foglalkoztat a politika, a hadászat és a közlekedés, de sok más témára is nyitott vagyok.


A barátaim kedvesnek, lovagiasnak, hűségesnek és odaadónak tartanak. Ezeknek mindig igyekszem megfelelni és illedelmes lenni mindenkivel, de legfőképp a hölgyekkel. Szabálykövetésem és kötelességtudatom időnként talán idegesítő lehet és nagyon csökönyös tudok lenni bizonyos dolgokban. De ezek így leírva csak üres szavak, mindenki a saját tapasztalatának fog hinni.


Mivel tényleg kapcsolatot szeretnék, ezért fontos lenne, hogy könnyen megoldható legyen a találkozás a későbbiekben, így Csongrád-Csanád megye (esetleg Baja környéke) jöhetne szóba.

Nem fogyasztok alkoholt és nem is dohányzom, így aki életének ezek esetleg szerves részei, azzal valószínűleg nem fogjuk megtalálni a közös hangot.


A privát üzenetekre és a kérdés alatti kommentekre is válaszolok.

Köszönöm, hogy időt szántál arra, hogy végigolvasd! Boldog karácsonyt! :)



2020. dec. 24. 00:07
1 2 3
 1/22 anonim válasza:

Cuki és intelligens srác vagy, biztosan találsz majd egy megfelelő kisasszonyt :)

Kár, hogy az anyukád lehetnék :D Sok sikert!

2020. dec. 24. 08:05
 2/22 anonim válasza:

Én pont kicsúsztam a korhatárból és messze is lakok, viszont kívánom neked, hogy megtaláld a számodra tökéletes partneredet!

Kellemes ünnepeket :)

2020. dec. 24. 10:01
 3/22 anonim válasza:
Értelmesnek tünsz.
2020. dec. 24. 10:26
 4/22 anonim válasza:

Tényleg 19 éves vagy? A leírásod alapján sokkal többnek gondolnálak. Kb. a papám beszél így.

Nem rosszból ... 🙂

2020. dec. 24. 10:32
 5/22 anonim válasza:

4: Szerintem ez is személyiség kérdése. :)


Amennyiben az ember szellemileg kordában tartja magát, akkor természetesen fejlődik a kommunikációja, csiszolódik és bővül a szótára is. De tartom magamat ahhoz, hogy az alap beállítottság nagyon fontos. (Olvasottság, műveltség, önfejlesztés iránti igény stb.) Ez ad(hat) egy olyan kisugárzást, ami szimpatikus lehet a másik számára.


Kedves kérdező, kicsit emlékeztetsz a 23 évvel ezelőtti önmagamra, barátaim is hasonlókat mondanak rólam, ámbátor nekem több "meta" és kevesebb földhözragadtabb hobbim van/volt mindég is. :D


Nagyon drukkolok neked, fiatal leányzó lennék, biztos érdeklődnék irántad! :)


42F

2020. dec. 24. 11:16
 6/22 anonim válasza:

4: Pontosan. Ez olyan mint egy 60-as évekbeli újsághirdetés a társkereső rovatban.

De azért sok szerencsét.

2020. dec. 24. 11:21
 7/22 anonim válasza:
Most miért kellett törölni? :((
2020. dec. 24. 11:47
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a biztatást és a kedves szavakat! :)


Igen, igen, kissé talán különbözik a fogalmazásmódom a kortársaimétól, de úgy vélem, az igényes írás alapvető, ha az ember mások előtt nyilvánul meg. Persze lehet, hogy egy cseppet eltúlzom a dolgot, ezt nézzétek el nekem.


7-es sajnos nem láttam mi lett törölve, de biztosíthatlak, hogy nem én jelentettem. :(

2020. dec. 24. 12:02
 9/22 anonim válasza:
Túl alacsony vagy srác, its over
2020. dec. 24. 12:24
 10/22 anonim válasza:

Meh, szerinted rádír innen bárki, amikor egy veled egyidős lányra gyakorin is 5-10 srác ír? Ugyan már. A végén arra ébredsz, hogy a kezed belelóg a bilibe.

Nem rosszból mondom.


20F

2020. dec. 26. 08:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!