Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt olyan lány aki párt...

Van itt olyan lány aki párt keres és szeretne ismerkedni komoly céllal? 25/F

Figyelt kérdés

25 éves vagyok budapesti és egy olyan lányt keresek aki normális értékrenddel van megáldva. Kizáró ok : dohányzás. Hasonló korosztályú lányok, hölgyekkel szívesen beszélgetek.

Egyébként 177cm vagyok. Szeretek kirándulni,biciklizni kutyázni ( van is egy), olvasni, komolyabb témákról beszélni de egyben hülyülni is. Filmezni is szeretek de néha punnyadni is jó. Videójátékokkal is játszom ami kikapcsol. Hobbiként autót szerelek :)



2020. dec. 25. 19:07
 1/6 anonim válasza:
töki, ugyan nem vagyok lány, de szerintem tinderen több esélyed van.
2020. dec. 25. 19:25
 2/6 A kérdező kommentje:
próbálkoztam már azzal is de alig volt bármi. ha valakivel matcheltem irtam neki de vissza se írt vagy ha irtam is akkor eltűnt..szóval kicsit beleuntam már. és nem fél óráig volt fent a tinder :/
2020. dec. 25. 19:29
 3/6 anonim válasza:
pesti vagy, esetleg a vírushelyzet után bepróbálkozhatsz szórakozóhelyeken is! élőben gyorsabb, egyszerűbb és hatásosabb is. :)
2020. dec. 25. 19:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Régebben jártam de nem vagyok olyan bulizós fajta és az élőben csajozás sem megy. Barátaim nem igazán vannak(lekoptak az évek alatt) akik által megismerhetnék valakit szóval megvagyok lőve.
2020. dec. 25. 19:56
 5/6 anonim válasza:
Én szeretnék ismerkedni.
2020. dec. 25. 19:58
 6/6 anonim válasza:
napi egy pohár bort elfogadsz?
2020. dec. 25. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!