Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Éjszaka,ahogy keltem fel az...

Éjszaka,ahogy keltem fel az ágyból,meghúztam az Achillesem.Érdemes jelen helyzetben orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Nem fáj folyamatosan,inkább feszül(az sem folyamatosan).Menésemen látszik,nem merem terhelni.Nem dagadt meg,semmi elszíneződés nem látható.Ha felpolcolom,a feszülés sem érződik.
2020. nov. 19. 08:57
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Pihentesd, és jó lesz.
2020. nov. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ezt csinálom,csak nem vagyok ahhoz szokva,hogy nem mozgok napközben.De jelen helyzetben nem szeretnék orvoshoz menni.


Kb.2:45kor történt,változást nem érzek(rosszabb sem lett),de gondolom,hogy lassan jön rendbe.

2020. nov. 19. 09:07
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha a lábfejem felfele emelem,akkor húzódik,de akkor sem fáj.

Úgy tudom,ha elszakadt volna,emelni sem tudnám.

2020. nov. 19. 09:14
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Borogatás és Aflamin. Valamint pihentetés pár napig.
2020. nov. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Ezzel nem erdemes orvoshoz menni, most meg foleg nem, de ok se tudnak nagyon mit csinalni vele. Pihnetesd, par nap alatt elmulik.
2020. nov. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából csak attól félek,nehogy elszakadjon,de remélem az nem történt meg.(hipochonder vagyok,kicsit túlaggódom az ilyen dolgokat)
2020. nov. 19. 14:32
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Rögzíteni kell a lábad, ne feszegesd.
2022. dec. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!