Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » 40 év felett, újrakezdőként,...

40 év felett, újrakezdőként, hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés

A Tindert kihagynám, azt hiszem nem nekem való. Mi a helyzet a FB társkeresőjével?

Nem tudom még, komolyat szeretnék-e vagy sem, egyelőre inkább csak a lehetőségek érdekelnek, ennyi idősen.

43/N



2021. jan. 4. 02:41
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Itt?! :P

Sok dologtól függ és sok jó válasz létezik de kezdésnek pl. az sem mindegy, hogy a fővárosban (nagyvárosban) vagy egy zsákfaluban élsz. Bár a kérdés alapján elég online beállítottságúnak tűnsz, én olyan téren nem vagyok túl jártas.

2021. jan. 4. 03:17
 2/21 A kérdező kommentje:

Igen, igazából az én felnőtt életembe már beköltözött az internet, kb 18-20 éves korom óta aktívan használom, bár a legújabb appokkal nem vagyok nagy barátságban.

Városban élek, megyeszékhelyen.

2021. jan. 4. 03:43
 3/21 anonim válasza:
Itt. Itt még egész normális emberekkel lehet összefutni. (Nem csak társkeresés szempontjából)
2021. jan. 4. 06:00
 4/21 anonim válasza:
Én is nyomom a tindert most. Ha olyan szöveget írsz és olyan képeket raksz ki, megtalálhatod a magadnak megfelelőt, még ha sok rajta a fura felszínes ember is. Én több lányt is találtam rajta, akik a maradék 5%-ba tartoztak, ezért javaslom.
2021. jan. 4. 06:04
 5/21 anonim válasza:
hát készülj fel a legrosszabbra. 2 féle pasas létezik: a sportmániás és a ronda. Természetesen lehet átfedés. És ha van súlyfelesleged, akkor csak a ronda marad.
2021. jan. 4. 06:06
 6/21 anonim válasza:
Akár itt. Van egy pár társkereső férfi, magam is az vagyok. Ha gondolod, írj rám. Kipróbálhatod a közismert társkereső oldalakat is (Randivonal, Párom, stb.), csak vigyázz, ne húzzanak le nagyon! Nem Tudom, miért hagyod ki a Tindert. Nagyon népszerű, főleg akkor ajánlom, ha nem komolyat keresel. A Facebook ilyen lehetőségét nem ismerem. Az biztos, hogy akárhol próbálkozol, rengeteg ajánlatot fogsz kapni, aminek egy része nem fog tetszeni, de még így is bőven lesz miből válogatni.
2021. jan. 4. 06:16
 7/21 anonim válasza:
Itt, bár nagyon szelektálni kell, hogy kit választ az ember. Lennének értelmesebb jelentkezők is. (F39)
2021. jan. 4. 07:18
 8/21 anonim válasza:
És mi a különbség a Tinder és a Badoo között? Melyik a jobb?
2021. jan. 4. 08:09
 9/21 anonim válasza:

30 évesen badooztam egy ideig, unaloműzés gyanánt egy szakítás után, nem konkrét társkeresési céllal, inkább csak beszélgetni, új embereket megismerni, csak online. Ebből az lett, hogy azt se tudtam hogy kell használni, és egy srácra rányomtam ő meg vissza, és már beszélgettünk is, találkoztunk is, össze is jöttünk egy időre, öhm. :D Aztán egy másikkal is, meg még volt pár, akivel beszélgettem csak, meg egy kollégába és egy főiskolás ismerősbe is belefutottam és tök jókat beszélgettünk. :D

Szerintem használható app, nekem boldog hónapokat okozott, tökéletesen sikerült elfeledtetetni a korábbi együttélős kapcsolatom rossz emlékeit. És bár nem társkeresés volt a cél, két "igazit" is megismertem, de elengedtem, túl korainak éreztem, örültem a "szabadságnak". Szóval vannak helyes, jófej férfiak is, nem kell rágörcsölni. Én magamat adtam, ők is, csak olyannal álltam szóba aki eleve szimpatikus volt minden téren. Előtte is ismerkedtem ilyen oldalakon, egy-egy kapcsolat közt barátkozós céllal, de aztán akkor is lett kapcsolat belőle. Talán tényleg jobb nem ráfeszülni. Nekem akkor is kapcsolatom lett onnan, ha amúgy nem akartam, nem tehetek róla, hogy az őszinte beszélgetések, barátkozások, átmentek szerelembe. :)

(azóta már nincs két kapcsolat közti online ismerkedés, férjnél vagyok :D)

2021. jan. 4. 08:53
 10/21 anonim válasza:

Tinder: egy éjszakás, általában foglalt férfiak vadászhelye

Badoo: mivel ingyenes, így nagyon alja is megtalálható rajta, sok az idióta

2021. jan. 4. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!