Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Működik már valakinek a...

Működik már valakinek a Facebook Dating?

Figyelt kérdés
Elvileg október óta van M.O-n is, most január van és mégse működik. Lehet valamit tudni, hogy mikor lesz elérhető?

2021. jan. 5. 21:21
1 2
 1/20 anonim válasza:
eddig is elérhető volt...működni nem fog sose, mivel az emberek 99%-át csak a kíváncsiság hajtja és nem az ismerkedés...tehát feleslegesen fogsz rá felregisztrálni...találkozol majd egy csomó emberrel, aki nem is kíváncsi rád...
2021. jan. 5. 21:31
 2/20 A kérdező kommentje:

Ó, hát kár érte. Köszönöm a választ!

(én amúgy nem is találom magát a felületet, ezért kérdeztem.)

2021. jan. 5. 21:33
 3/20 anonim válasza:
csak mobilon elerheto. Tényleg cink az egesz...
2021. jan. 5. 21:58
 4/20 anonim válasza:
Telefonon elérhető csak. Én rendszeresen használom és normálisan, vicces üziket írok a lányoknak. Semmi sablon szöveget, és mégsem reagálnak rám.
2021. jan. 5. 21:59
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát én nem találom mobilon sem :’)
2021. jan. 5. 22:16
 6/20 anonim válasza:
Elvileg telepítened kell, aztán meg ha bejelentkezel a Facebookodra, jobb oldalt van három vízszintes csík, arra rámész, és a lenyíló menüben ott lesz a társkereső. Mondjuk ha nem nő vagy, vagy nem jól kinéző és/vagy kőgazdag fickó, akkor nem sok értelme lesz, hogy használod ezt az izét.
2021. jan. 5. 22:26
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor leteszek róla :D
2021. jan. 5. 22:31
 8/20 anonim válasza:
#7: Átlagos külsejű, tanult faszi vagyok, normális kinézetű lányokat "szíveztem meg", de egyetlen matchem sem volt eddig. Sajnos ez van, a nők nagy része csak unalomból vagy egónövelésből van fenn, ráadásul mindegyik csak felfelé kapar, és szerintem még az átlagos lányok is Mr. Perfect után ácsingóznak.
2021. jan. 5. 22:46
 9/20 anonim válasza:
Feltéve, hogy nálad már csak a tökéletes jobb :D
2021. jan. 5. 23:38
 10/20 anonim válasza:
#8 tehát pontosan olyan mint a tinder :D
2021. jan. 6. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!