Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Működik már valakinek a...

Működik már valakinek a Facebook Dating?

Figyelt kérdés
Elvileg október óta van M.O-n is, most január van és mégse működik. Lehet valamit tudni, hogy mikor lesz elérhető?

2021. jan. 5. 21:21
1 2
 11/20 anonim válasza:
Szerintem a Tindernél jobb egy fokkal, jobban paraméterezhető.
2021. jan. 6. 04:43
 12/20 anonim válasza:
nekem ugyanez 8as, csak én nő vagyok. Igaz nem rakom ki a csocseimet a kirakatba, csucsoritos képem sincs, igy nem csoda ha nincs matchem. Tegnap meg egy 150kilos zsirdisznot is beszivecskeztem poenbol, meg az se szivecskezett vissza... de az osszes cigany, meg alacsony iskolazattsagu balfax megtalal...
2021. jan. 6. 06:16
 13/20 anonim válasza:

Én nem is nézek ki nagyon jól és kőgazdag se vagyok, mégis szinte mindenki visszajelöl. Nálam működik :)


40f

2021. jan. 6. 09:58
 14/20 A kérdező kommentje:
Mi lehet az oka annak, hogy egyeseknek elérhető a Dating mobilon, másoknak meg nem?
2021. jan. 6. 10:21
 15/20 anonim válasza:
#12. Hát én azt láttam hogy külsőtől függetlenül ugyanúgy a szilikoncsöcsike, meg a tök normálisnek látszó, és kedves adatlappal bíró lány is ugyanazt a saját házzal, két ÚJ kocsival, látványosan nagyonrendezett élettel rendelkező pénzes instagrammodel palit keresi, legalábbis Bp-n és körzetében :D
2021. jan. 6. 10:56
 16/20 anonim válasza:
#15: Szerintem mindenütt ez van. Én normális lányokat jelöltem meg, volt olyan, akinek kifejezetten bájos képei voltak fenn (pl. egy mezőn lefényképezve), de semmi. Normális a külsőm, nincs kiélt fejem, nem tűnök öregebbnek a koromnál, tanult ember vagyok, de esélytelen. És ezek a 25 fölötti, 30 körüli nők...
2021. jan. 6. 11:42
 17/20 anonim válasza:
Nekem működik tavaly mióta behozták, azóta. De összesen 14 matchem lett, de levelezni nem álltak le velem, sőt volt, aki a matchat is kitörölte utána, miután valószínű elolvasta az adatlapomon, hogy 2 gyerekem is van. Ja és tuti 1000 felett szívecskéztem eddig és lett belőle ez a minimál mennyiség. 38N
2021. jan. 7. 17:11
 18/20 anonim válasza:
ennél a fb datingnél még a badoo is jobb, pedig az a legalja
2021. jan. 7. 17:20
 19/20 anonim válasza:
18-24 éves női korosztályból Bp. könyékéről szerintem még egész kevesen használják, 1000-1500an max, miután látja az fb, hogy kifogytak a lehetőségek, bővíti a kört nagyobb korosztályokkal, vagy külföldiekkel, tehát a távolságot is bővíti. 2 napja használom 3 matchem volt, egyik se írt vissza, de nem is szia mizuval kezdtem. Szerintem még kiforratlan, bár az tetszik hogy sok mindent bele lehet írni adatlapba, bár azokat még mostse tudom hova tenni, akik egy hatalmas dekoltázsos képet raknak ki főképnek, meg a többin is pucsítanak és azt írják ki, hogy hosszú kapcsolatot keresnek.
2021. jan. 8. 16:13
 20/20 anonim válasza:

Nekem a 20-25 éves lányok körében beválik, vannak matchek és beszélgetések is. A többi is alakul majd.


27/F

2021. jan. 14. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!