Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Igaz,hogy a Tinder/Badoo,ezeke...

Igaz,hogy a Tinder/Badoo,ezeken az oldalakon a lányok 80% Instagramját hirdeti?

Figyelt kérdés
Rövid ideig használtam,akkor én is ezt tapasztaltam.Kiváncsi lennék olyanra aki hosszabb ideig használta,több tapasztalata van.
2021. jan. 5. 22:22
 1/8 anonim válasza:
Vagy azt hirdeti, vagy egyedülmaradt anyuka aki feltűnően kiemelve neeem apukát keres a pujának (LOL). :D
2021. jan. 6. 00:01
 2/8 anonim válasza:

Az igaz hogy a padok 80% csak a farkáról akar képeket küldözgetni?

Nem, nyilván nem. Vannak akik amiatt (is) vannak fenn, de nagyrészük más célokból

2021. jan. 6. 00:01
 3/8 anonim válasza:
Nem feltétlenül, viszont sok elhízott, igénytelen nő, meg cigó, meg kiélt fejű, netán felkoppintott anyuka van jelen a társkeresőkön, és mind azt reméli, hogy egy nálánál jobb státuszban lévő férfiba tud majd kapaszkodni.
2021. jan. 6. 10:52
 4/8 anonim válasza:

Tinderen igen, a többség snapchat, instát kirak, azt is mondják hogy követőket szereznek ott, és hogy ott írj rájuk. Én már írtam rájuk úgy (értelmesen), hogy instán nem látszott a képem, sosem kaptam választ.


Másik része: nem akarják beismerni, hogy ők itt keresnek valakit, ezért elhitetik magukkal és a többiekkel, hogy csak "a barátok kényszerítettek hogy töltsem le a tindert", vagy "részeg voltam mikor csináltam a profilom".


Másik csoportja pedig a fiúkat rendszeresen SZIDJA a leírásában. Én magamról írtam leírást, hogy aki ismerkedni akar, az tudja, mit szeretnék és milyen vagyok. Ők sokszor azt írták ki, hogy "ha nem írsz rám ne húzz jobbra nem vagy férfi", "eskü cuki vagyok", "nem tudom mit írjak ide", "toxic vagyok". Ezt TÖMEGESEN, ugyanúgy.

Sokszor direkt leírják hogy gamerek, loloznak, az egyik profil meg ki is írta, hogy "azt mondták a lányok ha kiírom hogy lolozok több matchem lesz."


Nagyon soknak nincs semmi leírása, csak képek, sokszor már nagyon erotikus, bikinis képek vannak, amelyeken objektivizálják magukat.


+ 85%-a csupa smink, igazi fotós csinálta a képeit, instán 500 képe van magáról, és sokszor még a sminkre is rámegy egy hatalmas filter, ami a szemét megnagyobbítja hogy cuki legyen, a maradék láthatatlan pattanásokat is kisimítja. Egyébként nagyrésze nagyon átlagos kinézetű, csak annyira megszerkesztett már a kép, hogy nem is látszik.


+ általános még a magasságuk leírása, aztán a nők másik része pedig szidja a férfiakat, hogy mindig leírják a magasságukat, PLUSZ harmadik csoport pedig olyanokat ír ki, hogy "ha magas vagy nálam nyertél."


Akik normális leírást adnak, azoknak általában gyerekük van vagy nagyon hátrányos kinézetűek, és ez miatt már energiát kell belefektetniük a leírásba.


Ha átlagos ízlésed van, akkor nagyon sok potenciális jelentkeződ LEHETNE, de akkor szerkeszd meg a képed nagyon jól, hozzájuk hasonlóan. Élőben nem számít, hogy rosszabbul nézel ki, mert a valóságban ők is. Ha normális lányt keresel, nagyon nem fogod itt megtalálni. XD

Egyébként ha matchelsz valakivel, akkor fix hogy neked nagyon durván kell szórakoztatni őt, mert rengeteg jelentkezője van.


Ez az én tapasztalatom, a férfi oldalról nem tudok semmit, de ahogy láttam némelyik csajnak a screenshotjait férfi szövegeiről, borzalmasan csalódtam. Amit szoktak mondani, hogy ők meg mindig úgy köszönnek, hogy "szia mizu", ezért már sok csaj azt is kiírja, hogy "ha sziu mizuval köszönsz ne húzz jobbra, ennél legyél kreatívabb."

2021. jan. 6. 12:27
 5/8 anonim válasza:

Nagyon jó kis leírást rittyentettél. Annyit tennék hozzá, hogy amelyik csaj visszaköszön, netalán válaszol az tuti kamureg!!!


Szórakoztasson a faxom, tipegjenek el egy standup comedy előadásra, nekem nincs időm szórakoztatni a lusta ringyaját. :)

2021. jan. 6. 12:31
 6/8 anonim válasza:
Eleve rá sem írok olyan csajra akinek ott van hogy insta....
2021. jan. 6. 22:32
 7/8 anonim válasza:

Túlzó a 80%, de sok dekoratív lány van, akik mindenkit jobbra húznak, teljesen mindegy hogy nézel ki és profilukban csak valamilyen olyan szöveg található, hogy:


"A Tindert nem igazán használom, Instán írj ha elakarsz érni"


, meg ehez hasonlóak.


Viszont ebből elég kevés van. Szerintem 100 lányból max 3.

2021. jan. 28. 16:50
 8/8 anonim válasza:
Nevetséges, amit ezek művelnek. Láttam már olyat, hogy a csajnak NULLA darab képe volt, és volt rá többszáz követője. Ha maximalizálni akarják a követők számát, privátra állítják a fiókjukat, ezzel "kikényszerítve" a követést. Mondjuk én pont leszarom, ha nem látszanak a képei, megyek tovább és kész.
2021. márc. 1. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!