Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van olyan nő itt aki nem csak...

Van olyan nő itt aki nem csak testapolot keres magának?

Figyelt kérdés

Komolyan!

34 éves férfi vagyok 175cm magas 78kg sportos testalkat.

Tényleg ennyire elmentunk a fizikai érzelmek irányába?

Elég szomorú számomra.

Szóljon, vagy szóljon hozzá valaki aki nem igy gondolja, mert ez már katasztrófa,ami a női nem formájában előfordul!



2021. jan. 10. 16:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
Az is katasztrófa, ami a férfi nem formájában előfordul.
2021. jan. 10. 16:45
 2/15 anonim válasza:

Na várj, nálam lefagyott a rendszer egy picit.


Olyan nőt keresel akit a külső nem érdekel, miközben csak ezzel kapcsolatban írtál magadról?


Ez így elég nehéz lesz. Esetleg irhatnál magadról valamit vagy arról, hogy kit keresel. (ez csak egy tipp)

2021. jan. 10. 17:00
 3/15 anonim válasza:
#2Szerintem a testápolót arra érti, hogy a nők nem komoly kacsolatot keresnek, csupán ba$zótársat. Míg ő komoly,őszinte érzelmeken alapuló párkapcsolatot szeretne kialakítani egy arra érdemes hölggyel.Szerintem az a gond, hogy sok nőnek lenne igénye normális férfira de mivel sehol nem találkoznak ilyennel, már nem is tudnak hinni benne, hogy létezik ilyen a férfiak népes de elég alávaló táborában. Ezért jobb híján beérik egy laza szexkapcsolattal is.Amúgy a másik oldalról a pasik ugyanezt érzik egyébként mégsem tudnak az emberek egymásra találni valamiért.
2021. jan. 10. 17:15
 4/15 A kérdező kommentje:

3as!

Nagyon jól eltalaltad!

Köszönöm szépen nagyon!

Végre nem csak valaki aki okoskodik!

Köszönöm, hogy te is gondolkodsz!

Basszus!

De rég volt ilyen!

Imádlak, komolyan! :)

2021. jan. 10. 17:25
 5/15 anonim válasza:
Annyit írsz magadról, hogy sportos testalkat, de a belsőd miatt akarjunk megismerkedni veled? Ez így nem nagyon áll össze...
2021. jan. 10. 17:30
 6/15 anonim válasza:

Aaa kedves 3as nagyon jól látja a dolgokat!


(Nem csaj vagyok, 20F)

2021. jan. 10. 17:32
 7/15 anonim válasza:
azert ir csak a sportos testalkatrol, mert csak ennyit tud beletenni egy kapcsolatba.
2021. jan. 10. 17:35
 8/15 A kérdező kommentje:

Nyilván nem csak a szép külső a lényeg, de nem is elhanyagolhato.

Most itt minek írjam le azt hogy milyen vagyok belül?

Nem értem?!

Most irjak kisebb regényt, miután a másik fél úgyis azt látja ami őt érdekli?!

Most könyörgöm, ne ezen menjen már a harc...

Tényleg! Köszönöm szépen!

Normalis, dolgozó, magyar srác vagyok, akinek szerelemre és törődésre van szüksége! Amit viszonozni is tud és nem az anyukájával él, mert az már születésenel meghalt.

Vannak céljaim, hobbim, színek amiket szeretek.

Nem unott bárány felhő vagyok.

Csak egy normalis ember...

Tudim6, nehéz ezt elhinni mert nem badoon neg tinderen vagyok.

Na pont ezért...

2021. jan. 10. 17:58
 9/15 anonim válasza:
Jó, de akkor meg a külsődről minek írtál itt ennyit? Semmi nem derül ki rólad, csak hogy milyen a tested, mert egyedül ezt tartottad fontos információnak. Akkor ne csodálkozz, ha a csajok is csak a tested iránt érdeklődnek.
2021. jan. 10. 18:41
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben van
2021. jan. 10. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!