Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok!? Kinek volt barátság...

Lányok!? Kinek volt barátság extrákkal kapcsolata? Illetve támogatói kapcsolata?

Figyelt kérdés
Kinek volt már ilyen kapcsolata és hogy alakult ki? Támogatáson alapult? Ha nem, érdekelne támogatói kapcsolat? Kort és megyét írjatok kíváncsi vagyok! :)

2021. jan. 10. 18:26
1 2
 1/16 anonim válasza:

"támogatói kapcsolat"


Bekaka hogy az, hogy krva már ilyen szépen is lehet mondani!

2021. jan. 10. 18:32
 2/16 anonim válasza:

#1 a támogatói kapcsi nem egyenlő a krvaval, mert támogatói kapcsiban mindig ugyanazzal az egy támogatóval van vki és egyre jobban megismerik egymást, személyesebb, míg a krva csak végzi a dolgát pénzért mindenféle emberrel és semmi személyesség nincs abban a 10 percben.


barátság extrákkal volt, sztem belefér a barátságba ez két ember közt, ha szerelmet nem éreznek.

támogatói kapcsim még nem volt, egyszer lehet kipróbálom, ha egyetemre felvesznek

2021. jan. 10. 18:40
 3/16 anonim válasza:

A krvaság nem azon múlik, hogy kinek mennyire személyes hanem azon, hogy az egyik fél penzért kufircol a másikkal.


Ha nem kapna pénzt nem dugna.

2021. jan. 10. 18:45
 4/16 anonim válasza:
Pontosan. Nehogy már ne tartsuk a támogatói kapcsolatban lévő nőt is kurvának. Az a különbség, hogy megvette valaki és csak vele dug pénzért. Pluszban még álszent is, mert jobbnak tartja magát a sima kurváknál. Ótvar egy világban élünk.
2021. jan. 10. 18:49
 5/16 anonim válasza:
2es de a támogatói kapcsolat ugyanaz, mint aki prosti csak annak egy másik ága, de ugyanaz, mert pénzért van vele és játssza el a szerepét. Nehogy azt hidd igazi személyiségét mutatja a nő a támogató pasinak, mert akkor lehet nem is támogatná. Szörnyen naiv vagy akkor. Meg támogató kapcsolatban sincs egésznap együtt meg ilyenek. Szörnyen tévedésben élsz. Ugyanúgy prosti az a csaj, aki támogató pénzét fogadja el. Lehet ezt színezni, hogy nem az, de az.
2021. jan. 10. 18:51
 6/16 anonim válasza:

én nem tartanám magam prostinak egy támogatói kapcsiban, ink közelebb áll a barátság extrákkalhoz, csak nem lelki támogatást ad, hanem anyagit.

amúgy meg a férfiak a hibásak, mert ha nem adnának mindenért pénzt, amiért lusták megküzdeni, akkor nem lennének ilyen kapcsik sem

2021. jan. 10. 18:54
 7/16 anonim válasza:

6-os pedig ugyanúgy prosti vagy, ha belemész egy támogatói kapcsolatban. Ha valaki lop egy kenyeret vsgy valaki lop bankból pénzt az szerinted nem bűnöző? Vagy ja tudom az neked tolvaj, és nem bűnöző hiszen nem követett el bűnt, mert nem vert meg senkit és nem ölt meg senkit, csak lopott. De ugyanúgy bűnöző az is, ahogy ugyanúgy prosti aki pénzért van együtt valakivel.

A másik nem a férfiak a hibásak, hiszen ti nők mondhatjátok azt, hogy nem fogadjátok el. Ilyen egyszerű. De ja nem mondjátok ezt, hanem elfogadjátok és utána még védekeztek is, hogy ez nem prostiság. Ez a legszánalmasabb, hogy nem vállaljátok fel, hanem még más megnevezést adtok neki. Vicc.

2021. jan. 10. 19:01
 8/16 anonim válasza:

Tehát pénzért dugnál de nem tartanád magad krvának? Fából vaskarika.


Valóban. Ha nem lennének férfiak akik fizetnek a punciért akkor tenyleg nem lennének ilyen kapcsolatok.


...meg mondjuk akkor sem ha nem lennének olyan nők akik pénzért szétteszik a lábuk.

2021. jan. 10. 19:06
 9/16 anonim válasza:
A kettőnek mi köze van egymáshoz?
2021. jan. 10. 19:33
 10/16 anonim válasza:

Már a qrvát sem szabad kimondani? Mondjuk a "támogatói édesanyádat" tényleg szebben hangzik.


Egyébként barátság extrákkal kapcsolatom már volt. Qrva még nem voltam, még az egyetemi éveim alatt sem jutott eszembe ilyesmi sajnos, pedig jól jött volna egy kis plusz pénz, mert nem államin voltam.

2021. jan. 10. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!