Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolat erzelmek nélkül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat erzelmek nélkül avagy barátság extrákkal!?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz..

Szoval van egy srac, honapok ota beszelgetunk es eleg sokszor talalkoztunk is.. Eleinte majdnem osszejottunk aztan sajnos mar nem beszeltunk annyit, tavolodtunk.. Aztan ez igy hullamzott, egyszer napokig(vagy hetekig) folyamatosan beszeltunk meg aludni es alig aludtunk mert inkabb egymassal beszeltunk.. Aztan szinte egyik pillanatról a másikra a kapcsolatunk megszakadt körülbelül 1 honapig nem beszeltunk szinte egyaltalan.. Aztan 2 honapja ujra megallas nelkul.. Csak 2 honapja azt mondta hogy barmi ami tortenik koztunk erzelmek nelkul.. Vagyis kijelentette hogy van egy szabaly.. Az pedig az hogy erzelmek nelkul.. Egyszer elegge osszevesztunk.. Azthittem hogy itt a vég, de irt egy olyat, hogy hagyjuk egymást mert latja hogy nem megy erzelmek nelkul.. Irtam neki, hogy nem mindig megy de neki sem.. Aztan erre elkoszont teljesen aranyosan es meglagyult.. Megkerdeztem hogy mi történt hirtelen.. Es azt mondta hogy irtam valamit amit o nem tudott volna kimondani.. Irta hogy "de neked sem". Es ment aludni.. Utana ugyan nagyjából minden jo volt de neha osszevesztunk azon hogy az exe miatt nem tud megbizni senkiben de bennem megtudna de neha ketelkedik es jon valami ami elbizonytalanitja.. Aztan ezt mindig megbeszeltuk, lenyugtattam hogy en nem vagyok olyan mint a volt baratnoje volt es ha eddig kitartottam mellette ugy hogy egyutt sem voltunk akkor ezek utan is ki fogok meg ha nem jovunk ossze akkor is mellette leszek. Ez utan egy ideig megint jo volt.. Aztan par napja a semmibol egyre inkabb nem keresett, nemvalaszolt stb.. Gondoltam valami baja van amit nem szeretne elmondani de majd irni fog.. Aztan egyik pillanatrol a masikra letiltott snapchaten..

Irtam neki instagtamon, nem válaszolt.. Aztan tegnap irt.. Valaszoltam de arra már nem irt vissza..



Szeretném ha valaki segitene, mit csinaljak, hogy tudnam meglagyitani.. Es segiteni neki hogy boldog lehessen akkor is ha nem velem lesz az. Barmit megtennek hogy ujra jol legyen...



(Olyan valaszokat nem szeretnek, hogy hagyjam mert nem erdemel/erdemli meg.

Koszonom szepen elore is)


Szerintetek van esely ra hogy ujra minfrn a regi lesz, talan meg jobb is?



2020. aug. 6. 02:22
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Tipikus női logika, azt mondja a srác, hogy nem, te pedig csak azért is de. Lehet nem tetszel neki, de nem akar megbántani.

Nem érdemes kezdeni, ha mindig az exe miatt sír. Az pedig egyáltalán nem férfias, hogy letilt. Ha nem ért a szóból nem foglalkozol vele, de hogy letilt :D


Most a srác egyébként vagy hülye vagy világosan elmondta, hogy nem...

Te most vagy megérted vagy nem.

Mondanám, hogy ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel, de ilyen idősen a negatívnak véltre úgyse hallgatsz.


Találkoztok élőben? Tegyél ott valamit, de ne a testeddel.

Mondd meg neki, hogy figyelj te nem szórakozni akarsz, te szereted őt is igen is tudni fogod szeretni. Ha ennyi neki nem elég, nem kell megváltani a világot érte. Lesz másik aki majd megbecsül és nem "tilt le".


Ha még is őt akarod ne éreztesd vele az erőszakot. Semmi sem az. Érezze, hogy nem kényszer.

Mondd azt neki, hogy nem kell biztosan megbíznia. Csak bele kell vágni és lesz ahogy lesz. Hajaztok majd arra, hogy minél jobb legyen. Az exét pedig felejtse el, mert ő a múlt és őt már nem érdekli. Ellenben itt vagy te most , aki szereti őt és figyeljen rád, a jelenre/jövőre.

2020. aug. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Van más is a képben, olyankor irogat amikor hianyzik a szex neki, és nem kapja meg máshol, ha igy is kell várd ki, szexnél többet ne várj tőle.
2020. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, mert neked nem csak bejön, hanem kapcsolatot is akarsz vele, szerelmes vagy ő viszont nem akar tőled semmi többet, csak testileg vagy számara vonzó.

Na most a kérdésben említett barátsag extrákkal csak akkor működik, ha érzelmileg tényleg CSAK barátként tekint egymásra mindkét fél és csupán testileg vonzódnak egymáshoz és még így is szabályok lefektetése, megegyezések mellett tud működni a dolog. Minden egyéb esetben csak összeveszés és sírás lesz a vége.

Keress mást aki nem csak játszadozik veled, mert jelenleg a srác úgy kezel téged, mint egy szál cigit: ha unatkozik elővesz, de amint vegzett vagy lett jobb dolga, eldob és megtapos (lelkileg).

2020. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok, hogy akinek meg égette a tűz a száját fúja még az aludttejet is. Segíteni segíthetel neki de csak finoman óvatosan ne legyél rámenős és tolakodó. Érezze, hogy rád mindig számíthat te ott vagy neki ha másképp nem is de mint 1 jó barát.
2020. aug. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek, aki idot szant arra, hogy leirja a tanacsait, es hogy mit gondol. Nagyon sokat segitettetek. Olvasva a valaszokat rajottem hogy ez igy tenyleg nem mehet igy tovabb es hogy nem ezt erdemlem.. Jon majd valaki jobb nala vagy o eszhez ter stb.. Rengeteget segitettetek es par oszinte szoval bennem is úgymond "rendet" sikerult tennem🙂 orokke halas leszek ezert❤️
2020. aug. 13. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!