Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem működik a Facebookon...

Miért nem működik a Facebookon a társkereső?

Figyelt kérdés
Október óta azóta sem jelent meg ez a funkció. Már nem is fog?
2021. jan. 12. 22:33
 1/7 anonim válasza:
Én is kerestem a múltkor, de nekem sincs sajna, pedig használnám xd
2021. jan. 12. 22:57
 2/7 anonim válasza:
Csak azoknak van, akiknek a profilja megfelel bizonyos felteteleknek. Pl van magukrol tobb kep fenn, aktivan hasznaljak es ki van toltve normalisan. Akinek prof kepnek meg van adva egy Micimacko es csak arra hasznalja a facebookot, hogy masokat kukkoljon, annak nem is lesz tarskereso funkcioja.
2021. jan. 12. 23:18
 3/7 anonim válasza:
2 es jól mondja!
2021. jan. 13. 04:51
 4/7 anonim válasza:

2: Félve kérdezem meg, hogy ha valakinek nincs kitöltve az adatlapja és nincs képe az csak kukkolásra használhatja a platformot? 🙄


Csak a messenger részét használom az ismerőseimmel való kommunikációra. Borzasztó ritkán megyek fel effektív FB-ra, csak akkor ha valaki olyan anyagot linkel ami ott tekinthető meg.


Szerintem nem csak én vagyok így ezzel a megoldással. :)

2021. jan. 13. 07:35
 5/7 anonim válasza:
#4 egy kis szarkazmus volt, tudom, hogy nem mindenki kukkolasra hasznalja, de igy van, akinek ures a profilja, az nem kap tarskeresot, ami valahol ertheto is, hisz nem akarjak, hogy ez is mint ahogy a tinder tele legyen mindenfele kamu profillal.
2021. jan. 13. 07:49
 6/7 anonim válasza:

5: Szarkazmus most nem jött annyira át! :)

Én például ezért sem reklamálok ilyen téren, mert igazad van, ezt aláírom. :)


Amíg tindereztem nekem is már tele volt a hócipőm a fake profilokkal. Én (voltam a hülye?) lelkes voltam. Volt rólam kép több is meg 'utsónak háziállatról, mert a bemutatkozóban (amit igyekeztem kreatívan egyedi agymenéseimmel szinesíteni 😅) fel is tüntettem, hogy nem válok meg tőle. :)

2021. jan. 13. 08:17
 7/7 anonim válasza:
2: mi számít kitöltött profilnak? Ahol tényleg minden meg van adva és egy sincs kihagyva?
2021. jan. 13. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!