Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Kelet-Európai társkereső...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Kelet-Európai társkereső oldalak közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 18:50
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Mik a mérlegelési szempontok?
2021. jan. 16. 18:51
 2/26 A kérdező kommentje:

Ha lehet ne legyen fizetős, bár napjainkban ez már szinte lehetetlen. A legfőbb hogy ne egy olyan oldal legyen ami csak a lehúzásra megy, tehát azon az oldalon lévők létező személyek legyenek akik valóban ismerkedni akarnak.

Megtudhatom hogy Te ki vagy, úgy értem hogy "szakavatott" vagy? Megírhatod privátban is ha ide nem akarod.

2021. jan. 16. 19:08
 3/26 anonim válasza:

Nincs ingyen ebéd, nyilván fizetős mind. Vagy majd szerinted ingyen dolgoznak a fejlesztők, ingyen bérlik a szervereket stb? A 3 nagy magyar társkereső amiről tudok (parom.hu, randivonal, elittars), mind tele van puncival. Gondolom ezt keresed. Azt utóbbi elég drága, de pár évvel ezelőtt, mielőtt megállapodtam elég jó vadászterület volt.


Persze lehetnek ettől jobb keleteurópai oldalak, de nem tudom mi az istent kezdenél mondjuk egy szlovák, lengyel vagy szerb oldallal?


Privátot ne írj, nem foglak társkeresési tanácsokkal ellátni.

2021. jan. 16. 19:19
 4/26 A kérdező kommentje:

Azelőtt minden ilyen oldal ingyenes volt, volt egy-kettő amelyik nem. Bár akkor is nehéz volt akkor is összejönni bárkivel is de még mindig nem a pénzről szólt a dolog.

Hát elég rosszul gondolod, nem p-t keresek, hanem a másik felemet.

Hogy mit kezdek az olyan oldallal? Na vajon mit? Ahogy elnézem semmit nem tudsz az ottani oldalakról. Akkor már csak azt nem értem minek válaszoltál erre a kérdésre.

Nem akarok tőled társkeresési tippeket. Le se tudnád tagadni hogy magyar vagy.

2021. jan. 16. 19:41
 5/26 anonim válasza:

"Azelőtt minden ilyen oldal ingyenes volt"

- Mielőtt? Csak mert már 10-12 éve sem voltak ingyenesek ezek az oldalak.


"Bár akkor is nehéz volt akkor is összejönni bárkivel is"

- van akinek igen, van akinek nem


"Nem akarok tőled társkeresési tippeket. Le se tudnád tagadni hogy magyar vagy."

- nem tudom, hogy jön ide a nemzetiségem, gondolom te felsőbbrendűnek tartod magad azzal, hogy az "igazit keresem, de ingyé' legyen már heeee"

2021. jan. 16. 19:44
 6/26 A kérdező kommentje:

Nem tetszett hallani még olyan oldalakról amiket azért hoznak létre hogy ott a férfiak regisztáljanak? A szerkesztők meg női profilokat hoznak létre, hogy az olyan kis naiv fiúkákat mint maga jól lefejjék.

10 éve nem kellett fizetni sem a randivonalért sem a páratlan.hu-ért.

2021. jan. 16. 20:01
 7/26 anonim válasza:

Regisztrálni most is ingyen van. Hogy levelezhess azért már akkor is fizetni kellett.


"hogy az olyan kis naiv fiúkákat mint maga jól lefejjék"

Hát... én találkoztam pártucat női profillal élőben is. Nem tűntek kamunak.


De gondolom te ezzel vigasztalod magad.

2021. jan. 16. 20:25
 8/26 A kérdező kommentje:

Regisztráció most is ingyen van. Ez az egyik reklámszlogenjük. Régen(2008) nem kellett fizetni, de ezt már fent említettem.


Pár tucat nővel? Társkeresőn? Az arról híres hogy a nők passzívak és leginkább egojuk növelése végett vannak jelen, legalábbis MO.-i oldalak.


Teccene tudni válaszolni az eredeti kérdésre? Bár ezek után nem tartom valószínűnek.

2021. jan. 16. 21:04
 9/26 A kérdező kommentje:
Olyan írjon már aki tud külföldi oldalt. Ne az okoskatörpök. Ha lehet privibe, volt szovjet tagállamit.
2021. jan. 16. 21:06
 10/26 anonim válasza:
Nem fog neked összejönni ott sem.
2021. jan. 16. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!