Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nincsenek rendes lányok?

Miért nincsenek rendes lányok?

Figyelt kérdés

Eddig tindert használtam de ott egy csomó funkció fizetős.

A facebook társkeresője teljesen ingyenes de 60-ból 1 lányt láttam eddig aki tetszik!! 60ból kb. 20 rettenetesen dagadt.

A tinderen sokkal több lány van aki jól néz ki.

Miért van az hogy a facebook társkeresőt szinte csak csúnyák meg dagadtak használják?

Kíváncsi lennék arra is hogy a lányoknak is csak ilyen csöves kinézetű embereket dob-e fel a facebook.



2021. jan. 18. 23:56
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Juj tesó, szét fognak szedni amiért le mertél kövérezni lányokat :D

Amúgy a kérdésedre a válasz: a normális lányok nem használják egyiket se. Esetleg a Tindert futó kalandra. 20 éves lány létemre szívesebben ismerkedek élőben, mint online, amit most jegelek a jelenlegi helyzet miatt :(

De a másik oldalról tudok nyilatkozni, vagy tré arcokat dobál fel a társkereső, vagy a fiúk is csak egyszeri alkalomra keresnek.

2021. jan. 19. 00:03
 2/25 anonim válasza:
Dagadt is lehet rendes lány 😉 sőt még le is fogyhat🙂
2021. jan. 19. 00:06
 3/25 anonim válasza:

Attól még hogy dagadt, nem lehet rendes? Vagy nálad a rendes=bomba csajszi?

Most akkor te is dagadt és csúnya vagy, mert használod a Facebook társkeresőt? Akkor miért nem jött be a Tinder, ha annyira bombák? Vagy pont a jobbra-balra húzás fizetős?

Amúgy nekem se az én zsánereimet dobja fel egyik oldal se, szóval sztem magasak az elvárásaink.

2021. jan. 19. 00:06
 4/25 anonim válasza:
Nem vagy egy adonisz ha még nem keltél el😅
2021. jan. 19. 00:07
 5/25 anonim válasza:
Dagadt lány lefogy de veled mi lesz?Ugyanilyen proli maradsz🤣
2021. jan. 19. 00:08
 6/25 A kérdező kommentje:

#1

Vannak akik rendes párkapcsolatot keresnek. Csak az ilyen helyeket kissé ritkák.

2021. jan. 19. 00:09
 7/25 A kérdező kommentje:

A koronavírusról hallottatok már?

Azt képzeljétek el, hogy mindenki otthon ül és így nehéz ismerkedni.

2021. jan. 19. 00:12
 8/25 anonim válasza:

Első vagyok, azok, akik komoly kapcsolatot keresnek az online társkeresőkön, pont az olyan alakok, akiket 'csúnyának' és 'dagadtnak' neveztél. Azaz vannak, de neked nem jönnek be. Hamarabb találod meg az elvesztett tűt a szénakazalban, mint egy komoly kapcsolatot kereső, "normális", bomba csajt a neten.

Ilyen koronás időkben sajnos ez van, szinte lehetetlen ismerkedn. Jómagam is letetzem arról, hogy most találom meg életem szerelmét.

2021. jan. 19. 00:33
 9/25 anonim válasza:
Lehet nem a lányokban van hiba erre esetleg gondoltál?
2021. jan. 19. 03:45
 10/25 anonim válasza:

Mennyi idős vagy, hogy hited szerint bombázó = rendes?

.

"Rendes lány nem is akar veled/tőled semmit, ha te alkatuk szerint osztályozod őket, hogy rendesk-e vagy sem.

Attól, hogy alkata szerint neked nem tetszik valaki, lehet rendesebb, mint te, hiszen ők erényeid is figyelembe veszik.

.

Biztosan vannak általad rendesnek ítélt bombázók is, csak te úgysem kellenél nekik, hiszen tudják, nem maradnak állandóan bombázó tinik.

2021. jan. 19. 05:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!