Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nincsenek rendes és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek rendes és értelmes srácok akik korombelirl? 15/L

Figyelt kérdés

Akkora nagy baj ha nem akarom magam leinni vagy nem akarok a randin cigizni? Mostanság egy re több olyan srac van akik csak ezt tarták menőnek!

De mi van a szeretettel romantikaval és az uriemberekkel?



2015. júl. 15. 23:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%

Nem léteznek, mivel a menő lányok amúgy is semmibe veszik őket.

14/nemmenőlány

2015. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok nagy szakértő a piacon, de szerintem a 15 éves "romantikus úriemberek" tábora igencsak kevés tagot számlálhat.

Nézz körbe az idősebbek közt, ha komolyabb embert akarsz, vagy ha mindenképp korod-beli kell, akkor azok ilyenek sajnos.. esetleg próbálj meg még várni ezzel pár évet.

2015. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
léteznek (élek én is) csak inkább egyedül vagy haverjaikkal lógnak jó messze a többi kortársuktól vagy otthon ülnek a gép előtt 14/f
2015. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Vannak még rendes fiúk csak nehéz rájuk találni és teljesen rendjén van az,hogy nem iszod le magad a sárga földig.Ne kövesd azt amit a mai fiatalok művelnek mert az csak szégyen ilyen fiatalon.

17/L

2015. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%

utolsónak igaza van

a csajok mondhatni kerülnek minket mert kilógunk a sorból

2015. júl. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Kell még pár évet várnod rájuk. Most még ilyenek, de a legtöbbjük meg fog változni.
2015. júl. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
89%
Nem vagyok kordbeli 18 éves fiú vagyok. Nehéz találni rendes srácot a te korodban. Ahogy mar említettek a rendes srácok nem fognak merni nyitni mert le koptatják a lányok őket a menő bunkók viszont igen. Saját tapasztalatból beszélek én se mertem nyitni egészen mostanáig 1. Párkapcsolatomban is rendes voltam ő dobott mert kiszeretett belőlem. Szóval ha rendes srácot akarsz magad melle akkor várj meg vagy kicsit idősebb korosztályból keress
2015. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
74%
Vannak romantikus és nem menő korodbeli fiúk, csak csúnyák. Ugyanez van a lányokkal is, a normálisak általában nem olyan szépek, mint a r.ibancok.
2015. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
28%

Mindenképpen előnynek tartom ha nem issza le magát a sárga földig és nem cigizik egy lány. Csak az a baj, hogy az ilyen lányok "átlagos testalkat"-tol indulnak, és nem is szoktak sminkelni hiába férne rájuk.

Vagy olyanok mint te vagy a szöges ellentéteid, aki meg a 2 között lenne, azt már elkapkodták.

Így nehezen lehet megmutatni, hiába van az embernek 2 ilyen jó tulajdonsága.

2015. júl. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Az én évfolyamomban három típus van:

1. Piálós, csajozós, bunkó nagyfiúk.

2. Azok a fiúk, akik olyan nagy nőcsábászok akarnak lenni, mint az első csoportban lévők, de valahogyan nem jön nekik össze, ezért kívülről elég szánalmasnak tűnnek.

3. És vannak a nem menők, akiknek egy kicsit fura stílusuk van. Zárkózottak. Könnyen megsértődnek, ha negatív kritikát kapnak. Lehetnének jobbak, de annyira makacsok, ha a személyiségükről van szó, hogy egyszerűen képtelenség őket rávenni bármilyen változtatásra. Nem kellene nekik is beállni a sorba, de lehetnének egy kicsit nyitottabbak az emberekre.


Normális, értelmes sráccal, még soha az életemben nem találkoztam. 17/L

2015. júl. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!