Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak! Van olyan köztetek...

Férfiak! Van olyan köztetek akit a lelki dolgok motiválják leginkább egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni hogy vannak e még rendes férfiak akiket nem csak a testiségek érdekelnek egy kapcsolatban:

Akik tudnak kötődni és szeretet adni

Akiket nem csak saját maguk érdekel hanem fontos nekik a társuk.

Akik támogatják a párukat a céljai elérésében, és ebben nem is hátráltatják

Akik nem riadnak vissza a mély beszélgetésektől

Ha van akkor írjon bátran!



2021. jan. 24. 16:07
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

Az a baj, Kérdező, hogy a nőknek kb. képtelenség megfelelni. Lehet, hogy most itt páran vagyunk, akik olyanok amit leírtál, de nagy valószínűséggel bennük is találnál valami hibát aztán.

Többek közt ez a bajunk a nőkkel, hogy nekik a tökéletes kell, és a kákán is megtalálják azt a bizonyos csomót mindig.

2021. jan. 24. 16:38
 12/30 anonim válasza:
A válaszokat olvasva elfogott a szekunder szégyen🙄
2021. jan. 24. 16:41
 13/30 anonim válasza:
#9: Na igen, 100-ból talán 1. A legtöbb nő tényleg a tökéletes pasit akarja, és el is hiszi, hogy az neki alanyi jogon jár. A többit meg ilyen-olyan indokkal kiszórja, és utána jön a siránkozás, hogy sehol nincs egy normális pasi. És nem az van, hogy csóró, alkoholista, lepusztult, bunkó faszi lennél, mert már az átlagosakat is simán lepattintják. És elég, ha csak egyetlen apró dologban nem felelsz meg a "bevásárlólistának", már mehetsz is a lecsóba. Amint azt észrevettem, a legtöbb nő felfelé kapar, egy átlagos nő is rendszerint a legmenőbb pasikra csorgatja a nyálát. Fenn vagyok társkeresőkön, bőven 30-as diplomásként, de fiatalos külsővel. Akiket eddig bejelöltem, kb. senki sem jelölt vissza, viszont megnézett néhány cigánylány, meg most egy 43 éves nő, aki ráadásul idősebbnek is néz ki. Kész röhej. Amúgy a 4-es voltam.
2021. jan. 24. 16:49
 14/30 A kérdező kommentje:

Nem tudom ti milyen nőkkel voltatok eddig. Nekem eddig pont az volt a bajom hogy leadtam ezekből a dolgokból, és már azt is nagyra becsültem ha valakibe ezek közül 1 megvolt. Számomra viszont csak ezek számítanak.

Leszarom hogy mennyit keres az illető, csak az számít hogy szeresse amit csinál.

A külső sem izgat annyira, hisz én attól függetlenül bele tudok szeretni valakibe, ha alapból nem az esetem. Mert a személyiség formálja a külsőt. Legalábbis az én véleményem szerint

2021. jan. 24. 17:10
 15/30 anonim válasza:

Vannak bizony! Többen, mint hinnéd. Bár nekem is sok rossz tapasztalatom volt így (elvileg 'túl kedves vagyok'). Pedig csak igyekeztem mindenkihez szeretetteljesen viszonyulni.

Mindenesetre nem szabad feladni! Te se a add fel kedves Kérdező! Jó érzés látni, hogy vannak így gondolkodó lányok, itt az ország nyugati szegletében is, mint te.


23/f

2021. jan. 24. 17:10
 16/30 anonim válasza:

Ó Kérdező, volt minden féle-fajta nő. Pontosan azért, mert én nem voltam válogatós, képes voltam kompromisszumokra, és adtam esélyt mindnek. És mindig találtak valami vélt vagy valós okot, ami miatt otthagyhattak. Szóval igenis van alapja annak, hogy a nők listát gyártanak, és pipálgatják úgymond. Ezzel nem is lenne gond, de képtelenek a kompromisszumokra, és tényleg minden szarba belekötnek.

Az első pasi nem elég izmos, a második csak minimálbért keres, a harmadiknak csúnya nagy pattanás van az orrán, a negyedik túl kövér, az ötödik túl sovány, a hatodik túl ostoba, a hetedikkel meg pont az a baj hogy nagyon is értelmes, a nyolcadik dohányzik, a kilencedik iszik, a tizediknél már magatok se tudjátok, mi a baj, de akkor sem kell...

Nem véletlen, hogy ekkora a prostik forgalma kishazánkban, egy idő után még a legtürelmesebb férfiak is megunják ezt.

2021. jan. 24. 17:17
 17/30 anonim válasza:
#14: Tudod, egy ideig elhiszi ezt az ember, csak amikor sorozatban hazudtolják meg önmagukat a nők, akkor egy idő után már nehéz hinni bárkinek is. Itt is beszélgettem nem egy nővel, értelmesen, normálisan, tisztességes hangnemben, de nagyon kevés volt olyan, aki valóban komolyan is gondolta. Köztük nem egy olyan akadt persze, aki előtte csak sírt, hogy iránta soha nem érdeklődött senki, vagy hogy minden férfi csak meg akarja őt dugni. Volt, akivel kifejezetten hosszasan beszéltünk, de ő is lelépett, szó nélkül. És ha az állítólag intelligensebbek is ilyenek, mit várjunk az ostobábbaktól? És tapasztalataim szerint tényleg az van, hogy ha a legapróbb hibát találják is benned, már le is ráztak, hiszen egy átlag nő akárhány pasit is megismerhet úgy, hogy a kisujját sem kell mozdítania, és ezek között jó eséllyel lesz x+1 jópasi is, akkor meg minek szarakodjon átlagosakkal. És a legtöbb nő szerintem el is hiszi, hogy neki joga van Mr. Perfecthez. Társkeresőkön zömmel átlagos, normális külsejű nőket jelöltem meg, szerinted hánynál volt esélyem arra, hogy legalább beszédbe elegyedhessünk? A legtöbb nőnek kb. ilyen elvárásai vannak: a férfi legyen jóképű, kidolgozott testű, legyen népszerű (de ne járjon el állandóan a barátaival, a nőktől meg kifejezetten tartsa távol magát), legyen házias, udvarias, határozott, de gyengéd is, legyen vad szerető, de legyen lágy is a szíve, legyen humoros, ja és természetesen az sem hátrány, ha jó állása/egzisztenciája van. Átlagos külsejű, visszafogott férfiként kb. esélyem sincs, pedig a nők előszeretettel hangoztatják azt, hogy nekik elég egy átlagos, velük törődő férfi.
2021. jan. 24. 17:33
 18/30 anonim válasza:
Ilyen pasi csak a leányregényekben van, meg a romantikus filmekben, de azért jó néha álmodozni. :D
2021. jan. 24. 17:42
 19/30 anonim válasza:

Itt vagyok! :)

23/F

2021. jan. 24. 17:47
 20/30 anonim válasza:

14: Mivel már bőven kiesek a (vélhetően) keresett korcsoportodtól, ezért tét nélkül mondhatom azt, hogy a barátaim, sőt mindkét exem szerint is megfelelnék a "listádnak"...


Itt csak 1-2 bibi van.

Fiatalként sokáig én voltam az az "aranyos vagy, de" kategória aki állandóan a barát-zónában landolt. (Nem, nem próbálkoztam be minden lánynál. 🙃)

Két kapcsolatom is úgy végződött, hogy az egyik leányzó elkezdett kacsingatni más pasik után, mert neki kezdtem valószínűleg uncsi lenni. Sikerült megcsalnia egy "tökösebb" pasival. (Mesélt exeiről, ma már értem a mintázatot.😅 Én szerintem egy lájtos tévedés voltam neki.)

Mesélte, hogy miért figyelt fel rám anno. Tetszett neki a pozitív kisugárzásom, illetve tetszett az a belőlem áradó jó kedv és bolondság ami még talán nem kopott ki belőlem. (tl;dr: Az MBTI szerint ENFP vagyok és "eléggé" fedi a valóságot. 😅)

Második meg konkrétan megmondta, hogy lelkileg minden ok, de benne nincs meg az a tűz ami bennem van. IJ. :))

De inkább maradok igazi önmagam és egyedül (bocs, nem is, mert van egy macsom 🐈), mert ha borotválkozok/mosakszom, akkor még bele szeretnék nézni a tükörbe. :)


Még azért bizakodó vagyok és nem adtam fel. Vagy is inkább azt az utat választottam, hogy "feladom" az egészet és ha jön, akkor állok elébe. Röviden, nem görcsölök rá, hagyom (meg)történni a dolgokat. :)

2021. jan. 24. 17:58
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!