Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak! Van olyan köztetek...

Férfiak! Van olyan köztetek akit a lelki dolgok motiválják leginkább egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni hogy vannak e még rendes férfiak akiket nem csak a testiségek érdekelnek egy kapcsolatban:

Akik tudnak kötődni és szeretet adni

Akiket nem csak saját maguk érdekel hanem fontos nekik a társuk.

Akik támogatják a párukat a céljai elérésében, és ebben nem is hátráltatják

Akik nem riadnak vissza a mély beszélgetésektől

Ha van akkor írjon bátran!



2021. jan. 24. 16:07
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Hát igen, amikor a csaj nem tudja eldönteni, mi nem tetszik neki benned, de nem kellesz és kész, akkor jön a dzsoli-dzsóker: "nem működik a kémia" :D
2021. jan. 24. 17:59
 22/30 anonim válasza:
#21: Igazából ezzel a "nem kellesz" dologgal akkor nincs is baj, ha megalapozott véleményt tud mondani rólad, mert megismertétek egymást, találkoztatok stb. De amikor kapásból leráz, "csak mert" alapon, az eléggé elkeserítő tud lenni. Esélyed sem volt arra, hogy megmutasd, ki/mi vagy, de ő már előre eldöntötte, hogy nem, és kész. Sok nőnek adtam (volna) esélyt a komoly ismerkedésre, nem bunkóztam senkivel, próbáltam rájuk odafigyelni, volt, akivel hosszasan leveleztünk, aztán lelépett. És az a legrosszabb, ha nem is tudod, hogy mi volt a baj, mert el sem mondják neked, csak eltűnnek. Ilyenkor persze gondolkodhatsz, hogy most vajon te rontottál el valamit, vagy éppen annak a nőnek fordult a semmiből hirtelen 180 fokot a gondolkodása. Az egyik pillanatban még minden oké, a következőben meg már sehol sincs az illető, és nem érted, hogy miért. Hát egy ló...t, ezért a nagy semmiért törje magát bárki is? Az átlagos nők nagy része is csak felfelé kapar, és míg egy átlagos férfi rengeteg átlagos nőnek ad(na) esélyt, fordítva ez nem igazán működik.
2021. jan. 24. 18:22
 23/30 anonim válasza:
#19 23 évesen még mindenki ilyen.... Majd 30-40 évesen mondd ezt ilyen büszkén. :D
2021. jan. 24. 20:34
 24/30 anonim válasza:
Igen, az alaptermészetemből adódóan ilyen vagyok, és a foglalkozásomban is alkalmazom ezt. /Rák, F39/
2021. jan. 24. 20:45
 25/30 anonim válasza:
Kérdező, tökéletesen leírad hogy kb. én is mit várnék el egy párkapcsolattól. Mondjuk 2x annyi idős vagyok mint te :) De annyival kiegészíteném, hogy a fizikai vonzódás szerintem ami elindít egy kapcsolatot és az intimitás ami fenntart.
2021. jan. 24. 20:45
 26/30 anonim válasza:
Több ilyen lány kellene! Amúgy: Jelen!
2021. jan. 24. 21:05
 27/30 anonim válasza:
#26: Ne igyál előre a medve bőrére! Én csak akkor hiszek egy nőnek, ha bizonyít is. Mondani bármit lehet, aztán meg jön az, hogy eldob a külsőd miatt (holott előtte azt állította, hogy neki a külső nem számít), vagy magad sem tudod, hogy miért lép ki egyik pillanatról a másikra a beszélgetésből, holott előtte nagyon komoly és mély beszélgetéseket folytattatok, és te már el is kezdtél kötődni hozzá. Én úgy fogalmaznék, hogy több olyan lány/nő kellene, aki nem csak szájkaratés, hanem tartja is magát ahhoz, amit korábban állított.
2021. jan. 24. 21:21
 28/30 anonim válasza:
durva hogy 18 évesen már igazi veterános élettapasztalattal rendelkezel.
2021. jan. 25. 15:21
 29/30 Károly farkasok válasza:

Van!

Értem mire gondolsz... Viszont javaslom neked hogy a testi vonzalmat is vedd figyelembe... Mert olyan is van(!) hogy testi-lelki kötődés.

Keresd csak! Közben szerzel egy csomó jó/rosz emléket, tapasztalatott... Én csak annyit mondanék hogy nem érdemes túl sokáig húzni/halasztani... Ha nem működik az elején valószínűleg később se fog és majd arra is rájössz(és ez a legfontosabb!) hogy nem mindig rajtatok fog állni a dolog...

2021. jan. 26. 22:39
 30/30 anonim válasza:
Fiatal vagy, messze laksz
2021. jan. 27. 16:57
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!