Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Férfiak! Van olyan köztetek...

Férfiak! Van olyan köztetek akit a lelki dolgok motiválják leginkább egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szeretném tudni hogy vannak e még rendes férfiak akiket nem csak a testiségek érdekelnek egy kapcsolatban:

Akik tudnak kötődni és szeretet adni

Akiket nem csak saját maguk érdekel hanem fontos nekik a társuk.

Akik támogatják a párukat a céljai elérésében, és ebben nem is hátráltatják

Akik nem riadnak vissza a mély beszélgetésektől

Ha van akkor írjon bátran!



2021. jan. 24. 16:07
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
Rólad mit lehet tudni? Hány éves vagy, merre laksz? Azért ezek is fontosak.
2021. jan. 24. 16:09
 2/30 anonim válasza:
Jelen.
2021. jan. 24. 16:12
 3/30 Noren1989 válasza:
Még írj pár dolgot, mert egyenlőre a túl szép, hogy igaz legyen az álláspontom :D
2021. jan. 24. 16:12
 4/30 anonim válasza:
Vannak ilyenek, na ők kötnek ki a nők barátzónájában, vagy még azon is kívül. Hiába próbáltam odafigyelni a nőkre, megmutatni, hogy érdekel a gondolkodásuk, az érzelemviláguk, még azok is leléptek vagy lepattintottak, akik normálisaknak tűntek, és akikkel kapcsolatban rengeteg időt és energiát áldoztam arra, hogy tartalmas beszélgetések során megismerhessük egymást. Csak egy rakás lószart kaptam vissza abból, amit én beletettem az ismerkedésekbe, szóval a mai nők 99%-a kb. ennyit is ér. Nem értékeltek ti semmit, és persze minden nő azt állítja, hogy ő nem ilyen, aztán meg 10-ből 9 segget csinál a szájából.
2021. jan. 24. 16:12
 5/30 anonim válasza:

Igen, én is ilyen vagyok, csak ez fordítva sose szokott így lenni...

Tényleg túl szép ahhoz, hogy igaz legyen.

2021. jan. 24. 16:15
 6/30 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy nem írtam semmit magamról.

18 éves vagyok, szombathelyi

Koromhoz képest elég éretten viszonyulok a kapcsolataimhoz.

Elegem van a felszínes dolgokból.

Nem szeretnék sok semmire sem való kapcsolatot, hanem egy tartósat, hogy megérje kötődnöm.

Azért írtam ezeket mert én is ezeket nyújtom egy kapcsolatba és ezt is várom vissza. Csak valahogy még ilyen embert nem sikerült találnom

2021. jan. 24. 16:26
 7/30 Noren1989 válasza:
Volt már működő kapcsolatod?
2021. jan. 24. 16:27
 8/30 anonim válasza:

Én csak annyit mondok, hogy nem azért tartom magányosnak elsősorban, mert hiányzik a testiség, a szex. Na persze, nem akarok álszenteskedni, az sem egy utolsó szempont.

De sokkal inkább vágyom a szeretetre. Arra az érzésre, hogy szeretve vagyok valaki által, akivel törődhetek és akitől szintén törődést kaphatnék, érzelmi biztonságot nyújtanánk egymásnak.

És ezzel szerintem sikerült álláspontot foglalnom.

2021. jan. 24. 16:29
 9/30 A kérdező kommentje:

#4

Sajnálom hogy ilyen tapasztalataid vannak, de hidd el létezik olyan nő aki nem csinál segget a szájából és aki valóban erre vágyik

2021. jan. 24. 16:29
 10/30 anonim válasza:

Ilyenek a férfiak. A többi csak hímnemű. ;)


44/F

2021. jan. 24. 16:32
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!