Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne itt olyan lány, akinek...

Lenne itt olyan lány, akinek bejön a macis testalkat egy fiún?

Figyelt kérdés
Jelenleg 184-188cm között vagyok, 110kg (tudom, kicsit durva, de betegség okozza, és amúgy is 10kg fogyás után vagyok ennyi :/ ) Nem igazán szeretnék tovább fogyni, max 5-10 kg-t, mert szerintem így eloszlik rajtam, és elégedett vagyok. Emellett előny, ha az említett lány is husis 😊 Bemutatkozást privátban írok annak, akit érdekelne a dolog :)

2021. jan. 28. 11:26
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Ez nem macis, ez dagadék :D
2021. jan. 28. 11:29
 2/32 anonim válasza:
Dagadék a fejed, agyhalott.
2021. jan. 28. 11:33
 3/32 anonim válasza:
A macis meg a kövér nem ugyanazt jelenti!
2021. jan. 28. 11:36
 4/32 anonim válasza:
Azt megértem hogy a testsúlyod ingadozik,de a magasságod az hogyan jojózik 184 és 188 cm között? Vagy a lankadtabb napjaidon vagy 184 cm , a fickósabb napjaidon meg 188??Vagy egyszer Airmaxban méred a testmagasságod máskor meg magassarkúban??? A világért se írj privátot mert férfi vagyok, csak érdekel a dolog hogy ez most akkor hogy van.
2021. jan. 28. 11:41
 5/32 A kérdező kommentje:

#1 és #3 Rendben, akkor mondom azt, hogy kövér vagyok, remélem mostmár tudni fogtok nyugodtan aludni :)

#4 Elnézést, rosszul fogalmaztam meg. Egy nagyjából 1 éves mérés alapján voltam 184, és azóta érzem, hogy magasabb lettem, de a 188-at még nem hiszem hogy megütöm. Ezért írtam úgy, mert nem vagyok biztos benne, hogy pontosan menniy vagyok :)

2021. jan. 28. 11:47
 6/32 anonim válasza:
Nem akarok rosszmájú lenni, de a hozzád hasonló testalkatú hölgyek zöme is kb. Chris Hemsworthről álmodozik, sőt, el is hiszi magáról, hogy neki alanyi jogon jár egy ilyen pasi.
2021. jan. 28. 11:57
 7/32 anonim válasza:
6# épphogy nem ilyen nőkről álmodozik. Olvass figyelmesebben
2021. jan. 28. 12:32
 8/32 anonim válasza:
#7: Pont azt írtam, hogy a kérdező ugyan macis lányokat akar, de azok is csak a kigyúrt pasikra buknak.
2021. jan. 28. 12:51
 9/32 anonim válasza:

Én ugyan nem szeretnék most ismerkedni, de szeretném leírni, hogy igen, vannak olyan lányok, akiknek kifejezetten a macis, ducibb testalkat jön be. Köztük én is, pedig én sovànynak számítok a magam 160 centijével és 45 kilójával.

Azt írtad, hogy elégedett vagy magaddal, ezzel a testsúllyal és magassággal. Ez szerintem nagyon fontos, mivel a normális lányoknak, akik hosszútávra terveznek és családot is szeretnének, a biztonság a legfonosabb. Amit egy magabiztos férfitől megkaphatnak.

Szóval a válasz a kérdésedre: igen, van több olyan lány is, akinek a cuki maci a típusa, nem a kigyúrt audis vállalkozó.

2021. jan. 28. 13:37
 10/32 A kérdező kommentje:

Kedves #9, Köszönöm szépen a biztatást, és hogy igazoltad a reményemet, hogy vannak ilyen lányok, pedig már elég reménytelennek tűnt :D

Kedvesnek tűnsz, ha ismerkedésről nem is, sima mezei beszélgetésről lehet szó? :)

2021. jan. 28. 13:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!