Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Honnét tudom meg hogy nem...

Honnét tudom meg hogy nem átverés egy külföldi emberrel való levelezés?

Figyelt kérdés
Levelezek külföldön élő lányokkal. Honnét tudom szerintetek biztosan hogy nem átverés a dolog. Rengeteget olvasni hasonló átverésekről.

2021. jan. 29. 00:07
1 2
 1/16 anonim válasza:
Amíg nem kér pénzt vagy bankszámla adatokat, addig legyél nyugodt. De ha igen, akkor iszkiri, menekülj.
2021. jan. 29. 00:09
 2/16 A kérdező kommentje:
Egy hónapja ír egy orosz lány .Most írta hogy látni szeretne engem és ide utazna. Persze pénzt kért. Ez nekem nagyon furcsa volt.
2021. jan. 29. 00:12
 3/16 anonim válasza:
Ez kamu. Nézd meg a Bestiáda című filmet és magadra ismersz.
2021. jan. 29. 00:36
 4/16 anonim válasza:
Az az orosz "lány" egyértelműen kamu, de amúgy nagy veszélye tényleg nincs.
2021. jan. 29. 00:53
 5/16 anonim válasza:
Hol vannak?
2021. jan. 29. 04:28
 6/16 anonim válasza:

Ez egyértelműen kamu. Egyébként én nagyon sok külföldi emberrel leveleztem már és eddig nem volt ilyen rossz tapasztalatom. Ajánlom a Slowly appot!

Viszont ha személyes adatokat kér rólad én a helyedben már tiltanám is le!

2021. jan. 29. 08:02
 7/16 A kérdező kommentje:
Személyes adatot eddig nem kért. Csak pénzt az utazásra. De szerintem ez elég korai még. 1 hónap levelezés után. Levelezek egy másik lánnyal is de ott semmi hasonlóról nem esett szó. Ott megvan a rendes ismerkedés. Kaptam képeket mind a két lánytól.De videót eddig csak az egyik küldött magáról. De ő nem is sietteti a dolgot. Ellenben a másik hölgy aki pénzt kért az utazásra eddig nem küldött videót. És nem is beszélgettünk még Skype-on sem. Ezért lett gyanús. Szerintem ez azért nem így megy. Főleg egy olyan emberrel aki a világ másik végén lakik. De ha volt már valakinek hasonló az nyugodtan írja le.
2021. jan. 29. 09:38
 8/16 anonim válasza:
Több hónap után se küldj neki pénzt nemhogy 1 hónap után! Vedd rá hogy beszéljetek skype-on
2021. jan. 29. 09:40
 9/16 anonim válasza:

Nekrm is jönnek ilyen üzik, kamu mind!

Afrikai csaj írt valami táborból, hogy ha küldök lóvét, akkor eljön hozzám és vezeti a háztartást!

2021. jan. 29. 09:49
 10/16 A kérdező kommentje:
Email cím alapján próbáltam rákeresni. Meg is találtam Hangouts-on. De ott nem jelölt vissza. Ezért nagyon gyanús lett. Illetve van egy harmadik lány is aki ukrán, azt írta hogy egy fordító irodát használ de nem tudja fizetni. Erre kért pénzt. Ja és hogy neki nincs okos telefonja😀. Ennek a lánynak ugyanis írtam hogy én sima telefonról írok neki Google fordítóval. Ezért őt egyszerűen nem értem. Vagy ennyire butának néz?
2021. jan. 29. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!