Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy kell ezt helyesen mondani...

Hogy kell ezt helyesen mondani angolul? Én sem tudok.

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy külföldi lánnyal a neten, de kicsit megakadtak. Írta, hogy szeret főzni, de még nem tud sok féle ételt elkészíteni, és konkrétan felsorolta őket. Erre válaszként azt szeretném írni, hogy én sem tudok sok féle ételt készíteni. Viszont ebben az esetben hogy van helyesen az én sem?

Azt ismerem, hogy me neither de azzal valahogy nem tudom folytatni a mondatot. Ilyen esetben van rá más kifejezés vagy a me neither-t kell használni?



2019. nov. 5. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
I can't cook too many things either.
2019. nov. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
I can’t cook much things either. Így azt jelenti hogy én sem tudok sok mindent főzni.
2019. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
* many
2019. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En sem tudok- neither can I
2019. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2019. nov. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a me neither, koznyelvi hasznalat. Aki most tanul angolul, az maradjon a neither can I-nal.
2019. nov. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segítettetek :)
2019. nov. 6. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!