Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan lehet Snapchat-en...

Hogyan lehet Snapchat-en ismerkedni, ha lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
Magyarokat sem találni sehol, pedig biztos van módja. Hogyan?

2021. febr. 1. 09:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
Régen sok csajnak tudtam ott elküldeni a pélót. Ma már sajnos kevesebb huncut csajba botlok.
2021. febr. 1. 09:55
 2/11 anonim válasza:
Ismerkedés 21. Század 😂
2021. febr. 1. 11:04
 3/11 anonim válasza:
hogyan nem lehet : f.szfotok kuldozgetesevel keretlenul. nincs egy lany se akinek ez bejon, rogton tiltani fognak
2021. febr. 1. 11:26
 4/11 anonim válasza:
Megismert csajjal ment chat szex, bár régen a skypeon kamerázás is jó volt. :D
2021. febr. 1. 11:31
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem farokmutogatásra gondoltam. Vagy ezt írtam volna?

Eddig senki nem válaszolt a kérdésre.

2021. febr. 1. 12:09
 6/11 anonim válasza:
Nyugi a csaj is mutatott ezt azt. Nem csak farok volt :D
2021. febr. 1. 12:25
 7/11 anonim válasza:
Nyugi, én is ugyan így vagyok. Lehúztam oreg fejemmel (29), mert a fiatalok (tini, also huszon éves csajok) annyira emlegetik. De csak olyan mint az insta, FB story. Látom mások hulye képeit :D Még csak arra se jottem rá, hogy tudnék ráírni egy csaj képére :D:D De lehet én nem vagyok elég modern :D Szerintem is egy nagy hulyeség.
2021. febr. 1. 13:25
 8/11 anonim válasza:
Akkor van baj, ha a csaj is megmutatja a farkát. 😃
2021. febr. 1. 13:32
 9/11 anonim válasza:

A, Ajánl neked random embereket, ahogy belépsz, egyből megjelenik az, ahol képet tudsz készíteni. Ott a jobb felső sarokban van az a +ember ikon, rámész, felajánl embereket, bejelölöd, írsz neki.

B, Sokan kiírják pl Instagramra bemutatkozásba a Snapchat nevüket, bejelölöd őket, és ott írsz nekik. Annyival jobb, mint ha Instagramon írnál, hogy nem tudják, ki vagy.

2021. febr. 1. 13:48
 10/11 anonim válasza:
Engem bejelölhetsz ha gondolod
2021. febr. 1. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!