Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal fiúként mennyire "gáz"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal fiúként mennyire "gáz" neten, rendes társkereső oldalon ismerkedni, egyáltalán mennyi esély van rá, hogy netes társkeresőn a korosztályomból (~18-21) normális lányt találjak?

Figyelt kérdés
Nem volt még barátnőm, nem tudtam sose, hogy kezdeményezzek egy lánynál, és nem is volt bátorságom hozzá. Nem is nagyon járok olyan helyekre, ahol ismerkedni lehet. És már nagyon zavar, hogy ismerőseim jó része boldog kapcsolatba él, együtt mennek mindenhova, nekem meg nincs barátnőm. Nagyon vágynék már rá, hogy legyen barátnőm. Ezért gondoltam rá, hogy megpróbálon neten. Csak nem tudom, ilyen fiatalon szokás-e ez? Egyáltalán vannak-e ilyen oldalakon a korosztályomból "normális" lányok? És ha igen, akkor melyik oldalon lenne a legjobb, hol van fenn legjobban ez a korosztály?

2020. okt. 2. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Nincsenek normális lányok, mert őket levadásszák. Aki társkeresőn van, azzal vagy baj van, vagy kamuprofil.
2020. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Elsőnek nincs igaza. És egyáltalán nem gáz.
2020. okt. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lena7 ***** válasza:
70%

Nekem kb. csak olyan lány ismerőseim társkeresőznek, akik csak 2-3 hónapos párkapcsolatot akarnak/nem is akarnak párkapcsolatot, hanem csak a srácokat hülyíteni🤷‍♀️


Szerintem sokkal jobban járnál azzal, ha mondjuk egy haverod bemutatna neked 1 csajt és vele kezdenél el beszélgetni meg stb.


Persze ez csak az én véleményem. Mindenesetre sok sikert!

2020. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
Lúzer dolog.
2020. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
97%
Semennyire nem gáz. Én is ott találtam meg a nagy ő-t
2020. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, hogy ott akik vannak azok vagy nem gondolják komolyan vagy valami baj van velük :(

Csak az a baj, nem járok olyan helyekre ahol valami haver bemutatna nekem valakit

2020. okt. 2. 20:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben a fél évfolyam tinderezett, mindenféle korú, külsejű és státuszú (“menők”, “lúzerek”). Nem hiszem, hogy ciki lett volna, ha ennyien csinálták.

Legjobb barátnőm is ott ismerte meg az első komoly barátját, akivel elvesztette a szüzességét, egy éve együtt vannak (tudom, ez felnőtt mércével nem sok, de ők csak 19 évesek és a barátnőmnek nem volt még igazi kapcsolata), nagyon szeretik egymást.


Áltatni sem akarlak viszont, sok a hülye az ilyen oldalakon. Mint mindenhez, ehhez is kell szerencse, de ez a személyes ismerkedésre is igaz.

2020. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!