Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan tekintenek a török...

Hogyan tekintenek a török férfiak a magyar nőkre?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)


Megismerkedtem egy török férfival. Konkrétan kollegám, ő tanít be engem, az ő pozícióját fogom majd átvenni. Láttam már egy ideje, hogy érdeklem, sőt, bejövök neki. Ez kölcsönös.

A tenyéren hordoz, ajándékok, bókol, teát főz, haza hoz munka után...tehát minden lehetséges módot kihasznál arra, hogy kedvezzen nekem.

Ma megcsókolt.

Ezt a történetet elmeseltem édesanyámnak és kb elhűlt szegény, hogy ő dolgozott sokáig törökökkel és ne dőljek be, mert ő jóban volt velük és elmesélték, hogy minden európai nőt kvanak tekintenek és addig megy a bók míg meg nem tud dönteni és onnantól a cégnél mindenki tudni fog róla és mindenki rbancnak fog tartani..


Ti mit tudtok erről? Van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok? Lehet valóság alapja annak amit édesanyám mondott nekem?


Válaszokat előre is koszonom :)



2021. febr. 1. 19:13
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Szerintem, hallgas édesanyádra!
2021. febr. 1. 19:17
 2/32 anonim válasza:

Szerintem meg ne..

Sztereotípiák..

Ismerek török férfit, magyar novel.

Ha vallásos eleve nem fekszik le veled házasság előtt , még egy szobában sem fogtok aludni

2021. febr. 1. 19:23
 3/32 anonim válasza:

Multinál falták a naiv nőket, hatalmas étvágyuk van.

Nagyon tudnak bókolni de nem tisztelik az olyan nőt akit megkapnak könnyen és alapjában véve semmi komolyat nem tudnak európaikkal elképzelni.

2021. febr. 1. 19:26
 4/32 anonim válasza:
Addig kedves míg udvarol, ha megkapott, már csak neki vannak jogai.
2021. febr. 1. 19:31
 5/32 A kérdező kommentje:

Nem multinál vagyok már szerencsére. Egy közepes méretű építészeti cégnél vagyok irodán.


Koszonom az eddigi véleményeket.


Igazából én nem olyan rég, két hete léptem ki egy fel éves kapcsolatból a másik fel nem igazán fair gondolkodásmódja miatt.

Ebből kifolyólag hogy kb 6 éve nem voltam szingli (ez előtt a kapcsolat előtt egy-két hét volt a kettő között) így kicsit úgyis egyedül akarok lenni és ezt ő is tudja hogy most nem akarok komoly kapcsolatot, érzelmileg nem igazán teszek bele a dologba, reményt nem fűzök hozza egyáltalán.

Ez is fontos info lehet csak azért osztom meg veletek.

Koszonom az eddigi véleményeket, jöhetnek még :))

2021. febr. 1. 19:33
 6/32 anonim válasza:
Azt nem tudom most hogyan tekintenek rájuk,de évszázadokkal ezelőtt Magyarországon a Török megszállás 2 évszázada alatt lefogadnám hogy rengeteg asszonyt erőszakoltak vagy öltek meg.
2021. febr. 1. 19:47
 7/32 anonim válasza:
2021. febr. 1. 19:51
 8/32 anonim válasza:
Szemedbe istenít, magában egy cafkának néz. Vallásosságtól, műveltségtől függetlenül. De mindig van buta, akit meg lehet győzni az ellenkezőjéről. Mondjuk nekem azoktól a nőktől alapból hányingerem van, akik egy muszlim férfi seprűjének állnak.
2021. febr. 1. 19:51
 9/32 A kérdező kommentje:
7es, nem. Nem én :)
2021. febr. 1. 19:52
 10/32 anonim válasza:
9::Értem.Akkor elnézést! (csak furcsa volt az egybeesés)
2021. febr. 1. 19:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!