Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egyes magyarok miért keresik...

Egyes magyarok miért keresik a barátságot a nyugat-európaiakkal, amikor azok ugyanolyan aljanépnek tekintenek minket, mint az arab bevándorlókat? Miért nem inkább keleti testvéreikkel barátkozunk?

Figyelt kérdés

Még sosem hallottam magyargyűlölő törökről, irániról, oroszról, kazahról, üzbégről, kínairól, sőt kifejezetten szeretnek minket.


Ezek a nagy angol, francia, németbarát magyarok nekem olyan hatást keltenek, mint egy néger, aki a Ku Klux Klánnál próbál kilincselni.



2016. júl. 8. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Mert ezek mind szegény népek, mi meg azokhoz húzunk, ahol mosogatunk aztán megélünk belőle.
2016. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

A nyugat-európaiak nem tekintenek minket alja népnek.

Ezt nem tudom honnan veszed.Attól,hogy van egy-kettő emberke aki hangosan utálkozik,még nem ez jellemző az egész országra.

Innentől pedig szerintem a kérdés tárgytalan is.

2016. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, vélekedésed, feltételezéseid teljességgel alaptalanok, ráadásul tévesek. Mind keleti, mind nyugati irányban. Egy valamiben releváns a kérdésed. Megfelel az orbáni propagandagépezet elvárásainak.
2016. júl. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

Nekem vannak nyugat-európai barátaim, és sosem éreztem rajtuk, hogy aljanépnek tekintenének.


Az meg, hogy az általad felsorolt népek "kifejezetten szeretnek minket" elég nagy általánosítás. Lefogadom, hogy a kínaiak jó része nem is hallott Magyarországról, nemhogy álláspontja legyen.

2016. júl. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
46%
Hát azért az elmond valamit, hogy a brexit végig az "eastern european migrants" mumussal kampányolt, és bármelyik nyilatkozó angol is velük indokolta az álláspontját. Nem az arabokkal ahogy itt minálunk szeretik áltatni magukat az emberek. Sajnos ez van.
2016. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Hát, én tele vagyok német, holland, angol, spanyol, osztrák, amerikai (mármint USA-beli), perui, puerto rico-i, stb. barátokkal.

Engem egyik sem tart aljanépnek.


Ha téged annak tartanak, el kellene gondolkodnod, hogy az nem a személyednek szól-e a nemzetiséged helyett...

2016. júl. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Magyargyűlölő románokról se hallottál még?
2016. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
4-es a kínaiak óvodában Petöfit szavalnak.
2016. júl. 8. 16:52
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Fenn vagyok egy nemzetközi ismerkedős oldalon. A nyugat-európaiaknak jó, ha 10%-a ír vissza, de hosszabb kontaktust jó pár év alatt eggyel sem sikerült tartanom. A kelet-európaiak és a más kontinensen élők többsége visszaír. Ennyit arról, hogy nem néznek le minket.
2016. júl. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

"Hát, én tele vagyok német, holland, angol, spanyol, osztrák, amerikai (mármint USA-beli), perui, puerto rico-i, stb. barátokkal."


Marha nagy barátság lehet :D

Attól, hogy ittatok egy üveg sört még nem lettetek barátok, akár mit hadováltatok hullarészegen.

2016. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!