Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Facebook dating-re megéri...

Facebook dating-re megéri regisztrálni? Kinek mi a tapasztalata? Az ismerőseim látni fogják a hírfolyamon vagy valahol,hogy regisztráltam?

Figyelt kérdés

2021. febr. 2. 12:23
 1/3 anonim válasza:
Elvileg nem láthatják. Amúgy az sem sokkal jobb, mint a többi társkereső, legalábbis az átlagos férfiak szempontjából. Egy rakás lányt megszívecskéztem, de kb. semmi eredmény, még csak matchem sem nagyon volt, poénból megjelöltem egy lengyel csajt, na ő visszajelölt, és elkezdtünk beszélgetni, de vele is szerintem megszakadt a dolog.
2021. febr. 2. 12:32
 2/3 anonim válasza:
f25 vagyok, nekem bevált. Pár hónapja regiztem és azóta pörgetem. Kb 100 matchem lehetett azóta, de egylelőre nem akarok komolyabb dolgokba belemenni a korlátozások miatt. Késő estig dolgozom és találkozásra nem igazán lenne most lehetőségem. De ha feloldják majd szerintem össze fog jönni 1-2 tali :) én ajánlani tudom csak. Ismerőseid nem fogják látni, hogy regisztráltál és ismerősöket se dobhat be neked :)
2021. febr. 2. 12:44
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 😊
2021. febr. 2. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!