Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a véleményetek a jofogas.hu...

Mi a véleményetek a jofogas.hu.ról, érdemes webshopnak regisztrálni? Vannak látogatók?

Figyelt kérdés
Van esetleg valami más hirdetési felület ahol tudnám népszerüsíteni a termékeket? Facebook marketplace megy, vegyes sikerrel, drága a kiemelés és nem jön annyi vásárló mint vártam.

2021. jan. 17. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A Vaterát már tönkre tették a webshopok.
2021. jan. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A vatera szót sem érdemel, 1 hónap alatt 15 megtekintése volt a termékeimnek...
2021. jan. 17. 12:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Pontosan azért, mert tönkre tették a webshopok.

Ha jófogást is ellepik a webshopok, megszűnik a peer-to-peer jellege, akkor az is ugyan erre a szintre fog visszaesni.

2021. jan. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát talán akkor fejlődniük kellene nem? A piac változik ha egy helyben állnak akkor törvényszerű, hogy csökken a szerepük. Nem okolni kell a webshopokat de a kérdés nem is erre irányult volna, hanem, hogy megéri-e időt és energiát fektetni a jofogas.hu-s céges hirdetésbe
2021. jan. 17. 12:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bemásolom egy tegnap írt válaszom releváns részét:


Na hát ez jó kérdés. Én a magam részéről eladóként és vevőként is gyűlölöm a Jófogást.


Eladóként akármennyire méltányos áron teszel fel valamit, minden majom még annak is a felére le akarja alkudni, aztán ha megegyeztek, eltűnik és sosem hallasz többet felőle.


Vevőként meg szintén megegyezel valakivel, aztán a hirdető szó nélkül eltűnik. Aztán egyszer csak napokkal vagy hetekkel később, ha piszkálod, hogy mi van már, odalöki, hogy eladta másnak.

2021. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

"A vatera szót sem érdemel, 1 hónap alatt 15 megtekintése volt a termékeimnek..."


Ha szar termékeid vannak, amik senkit nem érdekelnek, bárhova felteheted, nem fognak nönni a vásárlók. Nem érdemes pl. ebay-es vagy aliexpresszes pár dolláros vacakokat árulni


A magam részéről, mint magáneladó nekem teljesen jól működik a Vatera/teszvesz. Mindent, amit meghirdetek reális árra és feltételekre lövöm be és nemhogy megtekintik, de maximum 1-2 hónapon belül el is viszik.

2021. jan. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
#5: Ezek szerint nem az eszköz a hibás, hanem az embereknek van hova fejlődniük. Köszi a meglátásokat.
2021. jan. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha piacra akarsz menni, és zavar, hogy mások alkudnak, illetve ,nem nálad vesznek, akkor számodra ban egy rossz hírem: a piac nem neked való!
2021. jan. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
6/7 köszi de én nem 1-2 hónapon belül akarom eladni, havi több száz terméket adok el a webshopomban + emag marketplacen. Nem fos termékeket hanem márkás cuccokat pl kingston sd kártyák, pendrive-ok stb. Ezekre érkezett 15 megtekintés vaterán, ami szerintem vicc... De növelni szeretném az eladásokat egyéb oldalakon is ezért merült fel a jofogás céges regisztráció. Egy próbát megér
2021. jan. 17. 13:22
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

"Ezekre érkezett 15 megtekintés vaterán, ami szerintem vicc... "


Nem ez a vicc, ilyen helyekre nem ilyesmiért mennek az emberek. A vicc az, hogy ilyen helyeken próbálkozol velük.


#8

Ez a piactér szabályozottságának a hibája, ami Vaterán megoldott. Ott egyértelmű, hogy eladtál-e valamit vagy sem és egyértelmá, hogy megvettél-e valamit vagy sem és az is egyértelmű, hogy mennyiért. IRL piacon is így van. Ha valakivel megegyeztél, megvan a vevő, az eladó és az ár és megvan az üzlet. Nem húzódik el sem az eladó, sem a vevő, miután megegyeztek és alkudozásnál sem olyan eszetlen pofátlanok vagy felfogják, ha az ár nem alku tárgya.

2021. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!