Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt BBW lányok?

Vannak itt BBW lányok?

Figyelt kérdés
Amióta csak eszemet tudom, nekem a kissé teltkarcsú alkat vonzóbb volt, mint egy átlagos vagy vékony alkat. Kérdésem az lenne, hogy vannak-e itt olyan telt, azaz BBW lányok, akik szívesen ismerkednének. Ha lehet, akkor 20 éves, vagy az alatti életkorúak, de ha afeletti, és őt nem zavarja, hogy én is 20 alatt vagyok, akkor benne vagyok :)

2021. febr. 2. 14:34
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
Nem esem az általad említett kategóriába.
2021. febr. 17. 12:41
 12/24 A kérdező kommentje:
Én így is benne lennék a beszélgetésbe, aztán meglátnánk mi alakul belőle :)
2021. febr. 17. 12:45
 13/24 anonim válasza:
Sajnálom, de el kell, hogy utasítsalak.
2021. febr. 17. 13:44
 14/24 A kérdező kommentje:
Miért? :/
2021. febr. 17. 19:57
 15/24 anonim válasza:
Jobbnak találom, ha az általad kijelölr csoportból keresel.
2021. febr. 17. 22:24
 16/24 A kérdező kommentje:
A kérdésben mindkét csoportra egyaránt utaltam, bár akkor még nem gondoltam arra, hogy ennyire eltér a kettő, de fenntartom. Rugalmas személyiségnek tartom magam, és nem a külsőség az első. Meg tudom látni a szépet a legtöbb lányban, egyszerűen a telt alkat nekem jobban imponál, mint a vékony. Azért írtam ki így a kérdést, mert először úgyis mindenkit a külső érdekel. Szívesen ismerkednék tehát, az alakodtól függetlenül :)
2021. febr. 17. 22:35
 17/24 anonim válasza:
Nem vékonyabb vqgyok az általad kijelölt súlynál, így nem tartom jó ötletnek.
2021. febr. 17. 23:15
 18/24 A kérdező kommentje:
Volt már kapcsolatom egy egész vékony lánnyal is, és majdnem 2 évig tartott, csak aztán elköltöztek. Hidd el, számomra nem a külső az első, mindenkiben tudok szimpatikus tulajdonságot találni, szerintem egy próbát megérne :)
2021. febr. 17. 23:21
 19/24 anonim válasza:
Úgy értettem, hogy nem vagyok vékonyabb az általad jelölt súlynál, hanem annál kövérebb vagyok, így inkább nem.
2021. febr. 17. 23:25
 20/24 A kérdező kommentje:
Hát akkor az még jobb is :) Nekem az az ideálom, bármennyire is furán hangzik. Azt a súlyt csak azért írtam annyinak, mert a legtöbb férfi egyből beszólogat, ha valaki egy nagyobb darab lányt/nőt keres, az említett lányok pedig nem is válaszolnak. Hidd el, értékelni, és csodálni fogom, hogy nem vagy vékony, sőt :)
2021. febr. 17. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!