Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők! Akinek petefészek...

Lányok, nők! Akinek petefészek cisztája van/volt, milyen tünetei vannak/voltak?

Figyelt kérdés
Az a gyanún, hogy petefészek cisztám van, mert már 1 hete késik. Július 28-án kellett volna megjönnie. Alhasi görcseim vannak és folyásom, emellett néha kicsit felpuffadok. Először terhességre gondoltam, de gyorsan ki is zártam, mert utoljára áprilisban szeretkeztem, és azóta háromszor időben és rendesen megjött a menstruációm.

2014. aug. 4. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahol amikor cisztám van, ott fáj. De mivel nálam ez együtt volt/van endometriózissal, nem tudom külön csoportba sorolni a tüneteket. A görcs nálam mindig az endometriózisé.

A folyás és a puffadás nálam különálló,szintúgy más betegség tünete.

2014. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De miért nem mész el nőgyógyászhoz?
2014. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha késik egy hetet az még nem olyan sok
2014. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már kértem időpontot. Bementem a kórházba, de azt mondták, hogy ez nem elég indok, hogy azonnal fogadjanak :/
2014. aug. 6. 01:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem milyen indoknak kell ahhoz lennie,hogy fogadjanak. Az,hogy késik nagyon sok mindentől lehet nem biztos,hogy ciszta, de ezt úgyis csak orvos tudja megmondani.
2014. aug. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Érdeklődnék, hogy azóta mi volt az orvosnál, stb... én holnap megyek nőgyógyászhoz, de hasonló panaszaim vannak és kíváncsivá tett, hogy neked azóta mit mondtak, mi volt a bajod.
2014. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!