Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Covid idejen hol ismerkedjek? 24F

Covid idejen hol ismerkedjek? 24F

Figyelt kérdés

Szóval...



24 eves vagyok... elegge rossz hallgatni hogy mindenki arrol beszel hany baratnoje volt... mire en mindig mondom: egy sem.


Sose jott ossze... ha ossze is jonne, felnek... es ha mindez nem lenne eleg, mert ronda vagyok es 0% eselyem van, itt a virus helyzet. Minden zarva van... a lányok elvarasainak ugy sem felelnek meg...

Szerintem ha kölcsönösen szerelmesek lennek sem jarnek a lannyal mert tudom hogy jobbat is talalhatna...

Otletek?



2021. febr. 4. 22:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
A te szempontodból akkor mindegy is ez a covid helyzet
2021. febr. 5. 00:03
 2/16 anonim válasza:

Nem vagyok gonosz, meg engem is zavar ez a bezártság, de az első kommentelőn azért felnevettem.

Ürüm az ürümben.

2021. febr. 5. 00:22
 3/16 anonim válasza:

Hogy klasszikust idézzek:

Hogy ami meg fog ölni, az nem a többi ember,

Hanem az én-központú rendszer, amit pont azért hoztam létre,

Hogy ne kerüljek trébe!


[link]

2021. febr. 5. 00:50
 4/16 anonim válasza:
Csics kalamajka
2021. febr. 5. 00:52
 5/16 A kérdező kommentje:
Hat nem vagytok valami nagy segítség.
2021. febr. 5. 07:15
 6/16 anonim válasza:

Ez mind érthető is. Mármint, hogy nem vagy tele önbizalommal. Az, hogy te "rondának" tartod magad az nem is jelenti azt, hogy tényleg az vagy. Vannak emberek akik jóval kritikusabbak magukkal szemben.

Viszont az rohadt nagy öngól, ha akkor se tennél semmit, ha tudod is a másikról, mert tegyük fel mondta, hogy szerelmes beléd. Hagyd már ezt a "jobbat érdemel" szöveget és had döntse el a másik fél, hogy te kellesz-e neki. Mert ezzel mást nem teszel csak önmagad szivatod meg. Szóval próbáld erősíteni az önbizalmad. Ami meg nem tetszik a külsődön és változtatható azon változtass. Ennyi a lényeg. Az utolsó mondatod azt meg jobb, ha már most elfelejted, mert azzal sehová nem jutsz.

Ami az ismerkedést illet: elsőnek próbálkozz online. Igen sok a buktatója és nem sokan veszik komolyan. Ettől még hiába mondják, hogy hasztalan, mert rohadtul nem az. Ezt már nem egy ismerősöm bebizonyította. Na de a lényeg egy próbát megér a dolog. Aztán, ha javul a vírus helyzet akkor találkozhattok is. Bár a találkozás sem feltétlen megoldhatatlan. Sétálni mondjuk el lehet menni.

2021. febr. 5. 10:04
 7/16 anonim válasza:

Neten próbáld meg,sok társkereső oldal van,sosem lehet tudni ,

hát ha sikerül 😉

2021. febr. 5. 13:22
 8/16 anonim válasza:
A nők többsége nem szereti ha pasi ennyire bizonytalan önmagában. Változtass ezen és akkor talán tartósabbak lesznek a kapcsolataid
2021. febr. 5. 21:02
 9/16 anonim válasza:
Először is, mielőtt ismerkedni kezdenél, picit próbáld megnövelni az önbizalmadat! biztos mostanában tobzódnak a társkeresőkon, próbáld meg valamelyiket.
2021. febr. 5. 22:25
 10/16 anonim válasza:
Próbálkoz fiúknál ők még a szüzességed is ellveszik😂
2021. febr. 6. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!