Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Manapság miert olyan nehez...

Manapság miert olyan nehez párt találni?

Figyelt kérdés

Igazából az van hogy itt vagyok 20 évesen átlagos lányként, egy normalis kapcsolatom nem volt, és egyre távolabbinak erzem, hogy ilyen lehet-e nekem. Tudom nagyon általánosítok, de lényegeben vagy olyan ferfi ír akinek van barátnője, akivel érthető miért nem alakul ki semmi, vagy a szemembe megmondjak, hogy nekik csak 1 alkalomra kellenék.

Én nem ítélem el a kalandokat sem, de azért nem az az életcélom.😔

Masokkal is ez van? Vagy csak en csinalok valamit rosszul?



2021. febr. 11. 23:32
1 2
 1/15 anonim válasza:

Igazából az van hogy itt vagyok 19 évesen átlagos fiúként, egy normalis kapcsolatom nem volt, és egyre távolabbinak erzem, hogy ilyen lehet-e nekem. Tudom nagyon általánosítok, de lényegeben vagy olyan lány ír akinek van másik kiszemeltje, akivel érthető miért nem alakul ki semmi, vagy a szemembe megmondjak, hogy nekik csak barát-barátnak kellenék.


Én nem ítélem el a kalandokat sem, de azért nem az az életcélom.😔


Masokkal is ez van? Vagy csak en csinalok valamit rosszul?

2021. febr. 11. 23:36
 2/15 anonim válasza:
jól nézel ki?
2021. febr. 11. 23:38
 3/15 anonim válasza:
Szóval ha olyan volt a pasi, örömmel meg***rattad magad, de nem érted, hogy miért nem kellesz senkinek? :DDD
2021. febr. 11. 23:48
 4/15 anonim válasza:
Magasak a nők igényei.
2021. febr. 12. 00:15
 5/15 anonim válasza:

Én 21/F vagyok és van egy pár lány barátom akiktől hallom milyen sz*r tud lenni egy normális srác találása mert a nagy részük nem képes egy épkézláb mondatot összerakni beszélgetésre meg hasonlók, de ez igaz sok lányra is akiknek a fejükben a beszélgetés abból áll hogy kérdezel és válaszolnak mint egy tesztkérdésre és mennek tovább. Eddig kevés lánnyal találkoztam aki válaszol is a kérdésre, hozzá is tesz valamit, kérdez és érdeklődik is. (Az első három szerintem akkor is alap lenne ha csak barátként gondol valakire)

De az hogy mi a "normális kapcsolat" is változó, mert nekem, hogy sokat beszélünk és együtt vagyunk meg ilyenek, de találkoztam már olyan lánnyal akinek a "komoly kapcsolat" azt jelentette hogy 1-2 hetente megnézi amit írok neki (és talán még válaszol is, de csak talán)

Szóval ja nehéz ez mindkét félnek, de ha gondolod nyugodtan írj rám ha szeretnél ^^

2021. febr. 12. 00:28
 6/15 anonim válasza:

Volt már a kérdés.

Sok oka van:

1: fogyasztói társadalom. Azt sulykolják, hogy csak a legjobbal elégedj meg, mert neked jár.

Hát nem. Nem jár.

Viszont ők nagyon jól járnak, mert a magányos, kiegyensúlyozatlan ember remekül fogyaszt.


2: politika. Pont ugyanezek a szempontjai, mivel az ideális választó is ugyanilyen. Ezen kívül kevésbé veszélyes a mindenkori hatalomra.


3: a társadalom változása. Felvilágosodás, egyenjogúság, stb.

Sajnos ez minden ilyen változásra érvényes: változó időkben nehéz kitalálni, hogy éppen melyik szabály érvényes, és még nehezebb alkalmazkodni hozzá.

Régen például volt olyan, hogy ha egy lány elejtette a zsebkendőjét, az egyértelmű jel volt.

Ma kinek van egyáltalán zsebkendője?


4: gloabalizáció.

A nők mindig, mindenhol a legjobb elérhető férfira vágynak.

Ez egy kisebb csoportban, faluban, törzsben nem okoz problémát - de sajnos a tv, majd az internet megjelenésével úgy tűnik nekik, hogy RENGETEG elérhető férfi van, és ebből pont a legjobbak most éppen nincsenek a közelében.

Kell hozzá pár évtized, mire rájönnek, hogy ezek NEM elérhetőek.

2021. febr. 12. 01:43
 7/15 anonim válasza:

Sok lannyal az a gond hogy valogatos.

Mikor olyan 23-24 korul voltam akkor sok lannyal randiztam mert probaltam baratnot talalni magamnak, koztuk olyan koruakkal is randiztam mint te most.

Barmennyire is probalkoztam, 20-30 lany utan sem lett senkim, es talan 2 esetben jutottam el a 2. randiig. Azok akik nekem teteszettek azok helybol lekoptattak.

Mar eltelt jopar ev, megnosultem azota. Ha megnezem a facebookon azokat akikkel anno randiztam es meg mindig ismeroseim, azt latom hogy egy reszuknek mai napig nincs komoly kapcsolata. Olyan is van aki azota meghazasodott, ok nekik bejott a varakozas meg a valogatas, masoknak meg meg mindig semmi.


Az a lany aki nyitott, ad lehetoseget maganak es a masiknak is az ismerkedesre az talal maganak part. Aki a tokeletest varja annak nehezebb.

Tudom hogy egyszerubb mondani hogy lejebb kell adni de kompromisszumot kell kotni es eldonteni mi a fontos a masikban, mi a legfontosabb es egy sorrendet fealallitani.


30F

2021. febr. 12. 02:40
 8/15 anonim válasza:
Nem is nehéz.
2021. febr. 12. 04:03
 9/15 moozygoo válasza:
Küldesz magadról egy képet ?
2021. febr. 12. 20:02
 10/15 anonim válasza:
Normális kapcsolatom nekem is csak egy volt 22 év alatt, a többi ilyen szépvagyjárunk kapcsolat volt, még tiniként. Én pont hogy egyszerű lányt keresek, aki még tud könyvet is olvasni a sok tiktok helyett, amitől lassan degeneráltak a fiatalabbak, de ilyenből aztán nagyon nem akad a piacon. Szerintem a férfiak egy jó része egyszerű lányra vágyik. De egyébként meg nézd a jó oldalát, nem használnak ki, szólnak előre mik a szándékaik. Lehet nem vígasztal, de a nárcisztikus fajtánkhoz ez már haladás. :D Ha eljön a nagy Ő-d, értékelni fogja, hogy nem volt előtte 35 kapcsolatod. Nem szúrsz el semmit, ne aggódj :) Korai még az existenciális válság. :D Ahogy mondani szokták, "good things come to those who wait". Esetleg annyit tudnék tanácsolni, hogy ne agyalj ezen gyakran, csak éld az életed, és még ha találsz is valakit, ne hagyd hogy tőle függjön a boldogságod, mert az nem egészséges soha, később még gondok akadhatnak belőle. Sok sikert 🤗
2021. febr. 13. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!