Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismeredkednél ezek alapján velem?

Ismeredkednél ezek alapján velem?

Figyelt kérdés

- Férfi 27 éves

- Hobbim az autószerelés, gaming

- Van egy kutyám de a cicákkal sem vagyok rosszban :D

- Rossz tulajdonságom, hogy mindent a szívemre veszek és könnyen megbántódom olykor :D

- Jó tulajdonságom, hogy segítőkész, kedves, megértő vagyok. Na meg udvarias 😌

- 22-28 éves kor között keresem a jövendőbelim

- Elvarasom csak annyi, hogy legyen hűséges, illetve azért és úgy szeressen amilyen vagyok! (külső - belső jegyek egyaránt) Nyilván ezt tudom nyújtani visszafelé is 😊



2021. febr. 16. 18:40
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:
#9-es neked sem tudok írni 🤷‍♂️
2021. febr. 16. 19:40
 12/42 anonim válasza:
A gamingnél kiestél, bocs. Csak rossz tapasztalataim vannak velük, akit eddig ismertem eme rettenetes hobbival, az mind túlzásba vitte, vagy csak szimplán befordult.
2021. febr. 16. 20:51
 13/42 A kérdező kommentje:
Napi pár órát jelent nálam :D nyugi nem a monitor előtt barnulok le :D
2021. febr. 16. 20:56
 14/42 anonim válasza:

Napi 2 óra is sok, pár óra rengeteg. Pont erről beszélek, a legtöbb gamer maga se tudja, hogy milyen irdatlan időt tölt a gép előtt.

Aztán kivörösödött szemmel, szédelegve előbújnak a barlangból és azt se tudják, merre az előre. Kb olyan, mint az informatikus betegség.

2021. febr. 16. 21:07
 15/42 A kérdező kommentje:
Néha napján leulok játszani így barátnő nélkül :D nyilván ha lenne nem a játék lenne a fontosabb :) nekem ez csak az üres idő eltöltésére van. Meg tudok lenni nélküle :D
2021. febr. 16. 21:13
 16/42 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ne legyen megfelelési kényszered!

Ha szeretsz játszani akkor nyugodtan vállad :D Nekem ugyan van nőm régóta, de a hobbim a játék, így hát ha tetszik ha nem, játszani fogok amikor éppen nincs jobb dolgom,(természetesen nem helyezem emberi kapcsolataim elé) ez kapcsol ki. Bár mostanában iskola, munka, barátnő mellett sajnos egyre kevesebb rá a lehetőség.

2021. febr. 16. 21:20
 17/42 A kérdező kommentje:
Így van! Én is így vagyok vele. Nem az életem csak ezzel ütöm el a szabadidőm ha épp van :D
2021. febr. 16. 21:30
 18/42 anonim válasza:
Az autószerelésen és a "gémingen" kívül van valami, amiről lehet veled beszélgetni? Napi aktualitások, zene, film, netán irodalom, természet, tudományok, bármi...
2021. febr. 16. 21:49
 19/42 A kérdező kommentje:
Persze :D így nagy hirtelen csak két dolgot említettem meg.
2021. febr. 16. 21:57
 20/42 anonim válasza:
Nekem most nem aktuális az ismerkedés, de más körülmények között simán. :)
2021. febr. 16. 22:39
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!