Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismeredkednél ezek alapján velem?

Ismeredkednél ezek alapján velem?

Figyelt kérdés

- Férfi 27 éves

- Hobbim az autószerelés, gaming

- Van egy kutyám de a cicákkal sem vagyok rosszban :D

- Rossz tulajdonságom, hogy mindent a szívemre veszek és könnyen megbántódom olykor :D

- Jó tulajdonságom, hogy segítőkész, kedves, megértő vagyok. Na meg udvarias 😌

- 22-28 éves kor között keresem a jövendőbelim

- Elvarasom csak annyi, hogy legyen hűséges, illetve azért és úgy szeressen amilyen vagyok! (külső - belső jegyek egyaránt) Nyilván ezt tudom nyújtani visszafelé is 😊



2021. febr. 16. 18:40
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

Üdv heló :D összegzem a végeredményt!

Tehát hárman jelezték, hogy ismerkednének velem. Mindhármuknak írtam nyilván :D Egyikük vissza írt vele pár üzenet váltás után nem történt semmi (valószínű lelépett :D) a második nem írt vissza azóta sem és a harmadikról pedig kiderult, hogy alig 12...Jézus ereje. Ja szóval ez így sikertelenül zárult. Valószínűsítem mindenki másnak szerencsésebben ment itt az ismerkedés mint nekem 😅😂

2021. márc. 9. 22:13
 32/42 anonim válasza:

Akkor most hogy eltűntek a lelépő példányok, már csak az értelmesek maradtak. Most adod fel haver? :-D


37 / F

2021. márc. 22. 23:33
 33/42 A kérdező kommentje:
Nem maradt senki 😂 nevör giváp
2021. márc. 24. 17:29
 34/42 anonim válasza:

Én vén "marha"(59) vagyok. Szimpatikusak a kommentek(ha jól írom) Azt nem értem, hogy miért a neten? Mész az utcán, kávézó, disco nem tudom van-e még!?

Ránézel, szemkontaktus... és ennyi.

Tudom! Okos :) Voltam.

2021. máj. 27. 10:11
 35/42 A kérdező kommentje:
Nincs túl sok önbizalmam ilyesmihez. Sajnos.
2021. máj. 27. 10:31
 36/42 anonim válasza:
Nőként írom, hogy akkor gyűjts egy kis önbizalmat. Nem rosszból, és abszolút nem bántásként mondom ezt, viszont a magabiztosság és az egészséges önbizalom nagyon fontos az életben, párkeresésnél pedig végképp. Persze vannak cuki visszahúzódó pasik, olyan nők is, akiknek ez tetszik, de 90%-ban azokat preferáljuk, akik oda mernek jönni, meg mernek szólítani bárhol. Érdemes lenne kideríteni, hogy miből fakad az önbizalomhiányod? A leírás alapján egy kedves, normális férfinak tűnsz. Esetleg a külsőddel van problémád, vagy mi okozza ezt?
2021. máj. 27. 20:58
 37/42 A kérdező kommentje:
A külsőm még rendben lenne. Van némi plusz rajtam :D de nem is ez a gond. Mindig is visszahuzodo srác voltam. Úgy kb 20 éves koromig. Aztán javult a helyzet. Sosem jártam bulizni vagy iszogatni haverokkal stb. Sok szarság ért kiskoromban is meg később is. Meg félek a visszautasítástól. Benne van a pakliban 50/50 az esélyem hogy elküldenek a búsba vagy sem, de mégsem merem megtenni. Exem óta meg aztán bízni sem igen tudok nőben. Nem általánosítok értelemszerűen, de nagyon tönkre tett lelkileg hogy úgy mondjam. Így már 3 éve bárkivel is próbálkozom inkább én "rázom le" nehogy komolyra forduljon a dolog. Van bajom rendesen és nem tudom mivel tudnék változtatni ezen..
2021. máj. 27. 21:34
 38/42 A kérdező kommentje:
Pár lánnyal elkeztunk beszélgetni innen. Pár napig tartott és mind felszívódott. Pedig esküszöm semmi rosszat nem mondok hogy okuk legyen rá, de mégis így járok.
2021. máj. 27. 21:37
 39/42 anonim válasza:

#36 vagyok.

Drágám, ez egy ilyen oldal, itt fel is fognak szívódni, csak úgy is, hiába nem tettél semmi rosszat. Ezen az oldalon a legtöbb ember nem az, akinek mondja magát.

Én mondjuk nem vagyok az online ismerkedés híve, mindig jobban szerettem a személyes kontaktust, szerintem minden téren jobb, de persze sokan pont fordítva gondolják.

Elhiszem, hogy sok szarság történt veled, velem is, és még rengeteg emberrel, a bizalmatlanságot is maximálisan megértem, viszont ezek egy idő után felőrölnek belülről. Ha nem tudsz rajta változtatni saját magad, akkor keress fel mondjuk egy pszichológust, nem azért mert nagy baj van veled, félre ne érts, azonban ahhoz, hogy jó életed legyen ezeken tovább kell lépned. Nem okoskodni akarok, csak tudom, hogy miről beszélek, és ezeket jó tanácsként javaslom.

2021. máj. 27. 21:46
 40/42 A kérdező kommentje:

Csak én vettem túl komolyan hogy majd lesz valami a beszélgetésekből 😅

Tudom mással is történt minden nem vagyok egyedül, csak nem igen tudom túltenni magam talán. Gondoltam pszihomókusra már csak azt meg olyan nem is tudom, elkeseredett megoldásnak látom. De talán az használna..

Köszönöm a jótanácsokat 😊😊

2021. máj. 27. 22:09
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!