Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van esélyem még találni...

Van esélyem még találni korombeli vagy talán fiatalabb lányt aki nyitott lenne komoly leszbikus kapcsolathoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

23 éves vagyok lány vagyok.

Budapesti vagyok.

Szeretnék nálam fiatalabb vagy korombeli lányokkal ismerkedni akik nyitottak lennének komoly kapcsoltra ahol nem csak szexről szólna a dolog.

Úgy érzem fiatalabbakkal jobban megtalálom a hangsúlyt és nem szorongok annyira mint ha idősebbel lennék, persze ezt ne túl fiatalnak gondoljátok hanem alattam 1-2 vagy 3-4 évvel talán.

Az ideálomnak szép hosszú haja van, szerény, kedves és lehet jókat beszélgetni vele.

Sok helyen próbálkoztam mint badoo, tinder, facebook, de sok kamusba futottam bele, hármasozókba, első beszélgetés után megijedőkbe, mutogatják magukat meg tőlem is kérnének képeket na ez az amit nem szeretek, hogy egyből így kezdik az ismerkedést, hogy küldenek egy szexi képet és tőlem is elvárják.

Előre szólok ez nálam nem megy.

Ha tényleg szeretnéd látni akkor élőben is van lehetőség, én nem vagyok ez a fajta.

Szóval ha szeretnél velem ismerkedni, akkor nyugodtan írj ide vagy akár privátba ahogy neked kényelmes.:)

Pasik meg unatkozók ne fárasszanak! :)

23L



2021. febr. 17. 18:19
 1/8 anonim válasza:

Szia :) Én biszexuális vagyok, és külföldön élek ( Németország ) de szívesen beszélgetnék veled . 16 éves vagyok :) ha megadod az instád akkor küldök nagyon szívesen képet is :) Én egy barátságnak is örülök. ..


16/Lány

2021. febr. 17. 20:43
 2/8 A kérdező kommentje:

1.Szia.

Nos írtam, hogy nem vagyok az a fajta aki szeretet képeket küldözgetni és fogadni, remélem nem szexire gondoltál, mert leírtam miért nem okés nekem.

Németország? hogy oldanánk meg ha talizni szeretnénk? nem szeretnék igazán távkapcsolatot, mert szeretnék élőben is találkozni a lánnyal.

Nincs instám amúgy. Remélem azért nincs harag.:)

2021. febr. 17. 20:48
 3/8 anonim válasza:
Ok
2021. febr. 17. 20:54
 4/8 anonim válasza:

Szia

Én 17 vagyok, de szívesen ismerkednék, a képküldözgetők engem is idegesítenek, én se szeretek képet küldeni, de nem azért mert rosszul néznék ki, csak nem szeretek ezzel indítani, mutogatni magam.

Pécsi vagyok, csak komoly kapcsolat érdekel.

Örülök ha írsz :)

2021. febr. 17. 21:50
 5/8 A kérdező kommentje:

4.Szuper.:)

írhatunk privátban is ott talán kényelmesebb.

Én se szeretek ezzel indítani, valahogy nem gusztusos (jobb szót nem találtam hirtelen).

pécs nem tudom mennyire van messze pesttől de a távolság talán nem lenne akadály ha kialakul valami. :)

2021. febr. 17. 22:09
 6/8 anonim válasza:
Sok sikert kívánok csajok!
2021. febr. 17. 23:57
 7/8 A kérdező kommentje:

6.Köszi az kelleni fog.

Olyan írjon mellesleg aki nem szívódik fel egész napra ha lehet :).

2021. febr. 18. 06:38
 8/8 anonim válasza:

Szia.

24/l vagyok biszex, van párom. De szivesen beszelgetnek.

Kecskeméti vagyok.

2021. febr. 28. 03:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!