Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Léteznek ilyen lányok?

Léteznek ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés hátterét tekintve: Olyan lányokra gondolok, akikkel el lehet beszélgetni a minket körülvevő világról, a létezésről, akiket még a valódi értékek vonzanak, miközben alkalmazkodnak az új dolgokhoz. Mindeközben el lehet velük poénkodni mindenről, és mégis el lehet beszélgetni egymás érzéseiről is. Én úgy vettem észre, a korombeliek közt nem nagyon akad ilyen lány, vagy csak nem találkoztam még iyen lánnyal.

Mindehhez hozzárak az is valamit, hogy magamat tekintve átlag testalkatúnak és egyáltalán nem rossz képességekkel rendelkezve van elvárásom affelé is, hogy hogyan nézzen ki az illető.(Bár nálam az átlag testalkat és a szép arc már bőven elegendő is :D). Ezt persze nem úgy kell elképzelni hogy Én egy teli elvárásokkal teli ember vagyok aki mindenkit elutasít, de ember vagyok és figyelembe veszem a saját érzéseimet ezzel kapcsolatban, valahogy kitartok amellett hogy biztos megtalálom az igényeimhez hasonló lányt. Néha viszont kell a megerősítés az embernek, hogy igen is ne adja fel és hogy ott van a cél előtt. Tényleg ha tetszik egy lány általában megragadom az alkalmat. Volt hogy a vonaton, de volt hogy a a boltban mentem oda ismeretlen lányhoz ismerkedni, volt hogy bevált, volt, hogy nem, nem adtam fel és kitartottam amellett hogy valaki képes befogadni egy szeretetre éhes fiatalembert, mert hát elvégre mind amiatt keressük eszeveszettül a másikat. Nos a kérdésre visszatérve, néha elgondolkozok, hogy léteznek e olyan lányok, akikre Én valószínűsíthetően gondolok. :D

Ha léteztek, írjatok pár sort a kedvemért! :)

19F



2021. febr. 22. 22:26
1 2
 1/12 anonim válasza:

Léteznek, nekem is ilyen az egyik osztálytársam.

18/F

2021. febr. 22. 22:29
 2/12 anonim válasza:

Léteznek, én pl ilyen vagyok, csak nem akarkivel:D

Hanem aki nyílt rá, és kölcsönös az erdeklodes

Neha nagyon hulye vagyok, es igy vicces is, de erzekeny es erzelmesebb is tudok lenni sokszor

18/l

2021. febr. 22. 22:39
 3/12 anonim válasza:
Nyugodj meg, az idősebbek között sem sok ilyen akad. Az a kevés is jórészt idegbeteg vagy beszari, vagy egyszerűen csak ráunnak a másikra, és egyik pillanatról a másikra szó nélkül eltűnnek.
2021. febr. 23. 08:25
 4/12 anonim válasza:
Léteznek,én ✌🏻
2021. febr. 23. 09:09
 5/12 anonim válasza:

Szerintem valahol minden lány ezt érzi magáról. Hogy ő bizony AZ a lány akivel lehet hülyülni, de közben mély témákról is beszélni. Hogy valahol szép, bár megvannak a hibái. És ez valahol minden lányról igaz is, csak az a kérdés, hogy milyen "szinthez" hasonlítjuk. És hogy ki mit lát bele az adott lányba illetve fiúba, az teljesen egyén függő. Lehet egy olyan csajszi aki neked abszolút idiótának tűnik, egy másik férfinak az intelligencia netovábbja.

Abban viszont biztosítalak, hogy valahol a világon akad hozzád való lány, csak ne add fel. Sok sikert.

2021. febr. 23. 11:16
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. febr. 23. 11:32
 7/12 anonim válasza:

Léteznek, több ismerősöm ilyen, és reményeim szerint én is (16/L) (mondjuk cseppet ironikus, hogy ezt így a gyakorin egy válaszban írogatom, de esküszöm egész értelmes vagyok:))

Szóval kétlem, hogy ne találnál rá arra akire szeretnél.

2021. febr. 23. 19:44
 8/12 anonim válasza:
Léteznek, vagyis, igen, minden lány pontosan ezt hiszi magáról, de egyébként kevés akad. Én lányként is kevesükkel tudok normálisan elbeszélgetni, és még csak nem is ilyen komoly témáról.
2021. febr. 24. 18:35
 9/12 anonim válasza:
#8: Ez sajnos igaz, férfiként is ugyanezt tapasztaltam. Mindenki azt hangoztatja magáról, hogy ő milyen világlátott, milyen jól lehet vele beszélgetni, aztán egy összetett mondatot is már csak nagy nehézségek árán tudnak összefabrikálni. És nem csak a fiatalok. A komolyabb témákról tényleg nehéz beszélgetni, és azt tapasztaltam, hogy ha igazat adsz nekik, akkor bólogató pincsinek tartanak, ha viszont ellenvéleményed van, akkor te leszel a kötekedő ember, aki nem ad nekik igazat.
2021. febr. 27. 13:40
 10/12 A kérdező kommentje:

#8 és #9 Valóban Én is így látom. Hiába hangoztatják sokan, azért a valóság messze áll attól. :D

De persze ez nem akadályoz meg abban hogy keressem az olyan embereket akik valóban ilyenek mint ahogy azt leírtam. Lényegesen kevesebb van belőlük az biztos. :D

2021. febr. 27. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!